***Hisleriminde gücüyle size TAROT***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ce: Hisleriminde gücüyle size TAROT

+500 repte benden arkadaşlarım, bu yardım ve yataklık içindi :D

teşekkürler ilgine, kaldırırım merak etme sen , herşeye hazırlıklı olmaya çalışıyorum.
kızım oğlak ben ikizler burcuyum.

teşekkürler ilgine, kaldırırım merak etme sen , herşeye hazırlıklı olmaya çalışıyorum.
kızım oğlak ben ikizler burcuyum.

kızın son dakika çalışmalarıyla hazırlanmış sanki. ya vakti olmuyor yada olduğu zamanda içinden gelmiyor çalışmak. İstediği yer olmayabilir ama bir yere yerleşme var. 30 yaşından sonra asıl başarılarını ve mutluluklarını yaşıyacak. sakın üstüne gitme. o seni utandıracak biri değil. o yer olmasa başkası. ama neresiyse hayrlısı onun için. Sizde bazen güzel moral verdiniz bazen haksızlık etmişsiniz sanki. Fazla şeyler beklemeyin. O yaptığının farkında. tembellikte yapıyor ama bilerek. :)

Hastamıza gelince Allah Şifasını versin herşeyden önce. Yapılan bi uygulama olumlu sonuç verecek ama bu hastalık tekrar etmiş yada edecek. çok dikkatli olması lazım.
Hasta biraz kendine baksın artık hala başkalarının dertlerine üzülüyor. Relax olsun sağlık, şifa versin Allah.:melek:

handanca canım bide benim eşim işsiz şimci bende seni az fazla yordum ama dün yoğunsun diye ellşmedim seni. canım eşim koç burcu sayılar 5 42 63 emeğine ve ellerine sağlık canım. allaha emanet ol.

handanca canım bide benim eşim işsiz şimci bende seni az fazla yordum ama dün yoğunsun diye ellşmedim seni. canım eşim koç burcu sayılar 5 42 63 emeğine ve ellerine sağlık canım. allaha emanet ol.

canım sakın evde bunun konusunu bile yapma. o zaten rahatsız bu anlamda canım. O kendine uygun bi iş bulacak. çünkü o tembelliği fazla çekemez. boş oturmak ona göre değil. en kısa zamanda bu havadan kurtaracak kendini. Bide arada sessizliği dikkatini çekiyor o onun yapısından aklına bişey gelmesin canım. herşeyi ince ince hesaplayıp onu bekleyen işe sahip olcak. Allah yardımcınız olsun inşallah:melek:

canım sakın evde bunun konusunu bile yapma. o zaten rahatsız bu anlamda canım. O kendine uygun bi iş bulacak. çünkü o tembelliği fazla çekemez. boş oturmak ona göre değil. en kısa zamanda bu havadan kurtaracak kendini. Bide arada sessizliği dikkatini çekiyor o onun yapısından aklına bişey gelmesin canım. herşeyi ince ince hesaplayıp onu bekleyen işe sahip olcak. Allah yardımcınız olsun inşallah:melek:

evet canım susuyo bişey soruyorum cevap vermiyo aklıma bin türlü şey geliyo bunalımdamı acaba diye. evde durmuyo zaten çıkyo yinede bişeylerle uğraşıyo. emeğine sağlık canım. saol ellerine sağlık allah gönderdi vallah seni :minik: ihtiyacımız varmış sana

çok teşekkür ederim canım.
çalışıyor gözüküyor ama aklı başka yerde sanırım.bilerek tembellik yaptığını biliyorum.benim için önemli değil biryere yerleşsinde , bir mesleği olsun birşey istemiyorum.herşeyin hayırlısı.
arkadaşım içinde söylediklerin çok doğru, yıllardır aynı hastalıkla uğraşıyor , kendinden çok başkalarını düşünüp kendine dikkat etmiyor.bu sefer çok korkuttu bizi , Allah bütün hastalara şifalar versin inşallah...

canım bide arkadaşım için yazacaktım. 3 yıllık evliler ama çocukları olmuyo onu merak etmiştim. burçinin burcu terazi eşinin burcu oğlak rakamlar: 23- 35- 61 emeğine sağlık canım şimdiden teşekkürlerimizi sunarızzzzz

canım bide arkadaşım için yazacaktım. 3 yıllık evliler ama çocukları olmuyo onu merak etmiştim. burçinin burcu terazi eşinin burcu oğlak rakamlar: 23- 35- 61 emeğine sağlık canım şimdiden teşekkürlerimizi sunarızzzzz

Canım ya bunlar doktora gitsinler. Ben eşten kaynaklanıyor gibi hissettim. İnşallah hayırlı bir evlat sahibi olurlar. Erkek ümitsiz moralsiz hatta. ciddi anlamda belli etmese bile acısı var. Kesinlikle moral düzeltmede arkadaşına düşüyor. Kimseye kolay inanan bi yapısıda yok. Kolayda ümitlenmiyor. Ama İnşallah olur. Sevinç yaşanacak Allahın izniyle:melek:

canım handancım banada bakarmısın lütfen. 9 29 70 yorgun ve yoğun olduğunu biliyorum bakarsan sevinirim. teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri