gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Hissedebilirmisin bu sancıyı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Ben üşürken yaz sıcağının ortasında sen ısınıyosun o şehirde O'nun yanında!..

Duyun feryadımı!Dinmedi hiç kanayan yara!Sözlerime bakma kirletemezdim seni asla!Olmadı!Olamazdı ki ama!..

Gözlerimden akan yaş denizlere karışsın yağmur olsun damlasın o yüzüne.Hissedebilirmisin bu sancıyı!Anlayabilirmisin sen bu acıyı!Anlatamadım anlayamadın sende.Tek bi avuntum yokki!Büyüdüm ben peşinde koşuşturduğum yollarda!..

Gözlerindeki hüzne son kez bakmak için qelecektim sana!Mutluluklar ekleyecektim yeni doğan qüneşine.Aydınlatacaktım qünlerini...Yerime qelen olmuş...Yalnızlığına çare olsun...

Dokunamadığım gibi dokunsun ellerine...Bakamadığım qibi doya doya baksın deniz qözlerine...Mutluluklar eklesin o saf qüzel qülüşüne...

İyiliğim için qittin öylemi?Sen yok olunca koruyacaktım herkesden kendimi?Bilmedinki yokluğunda yok olduğumu...Varlığını duyupta avunduğumu...Avuntu kalmadı...Yaranın dökülen kanı aksine dolu dolu akıyor...Sen affetsende sözlerimi: üzqünüm ben affedemem qözlerini!..

alıntıdır

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Hissedebilirmisin bu sancıyı
    Sen affetsende sözlerimi: üzqünüm ben affedemem qözlerini!..

süperrr emeğine yüreğine sağlıkkkkk

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hissedebilirmisin bu sancıyı

sende süpersin ewlatt teşekkürler bitanem...:23:

Hissedebilirmisin bu sancıyı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haluk Levent - Sancı [2008]

Haluk Levent - Sancı [2008]

haluk levent sancı 2009 haluk levent 2008 son albüm sancı 2009 albümü Türk rock müzigin sevilen isimlerinden haluk levent 13.albümünün çalışmalarını tamamladı.Yaklaşık 1.5 senedir bu albüm üzerinde çalıştığını belirten levent ''Sancı''isimli albümünün yaza damgasını vuracagını sözlerine ekledi.14 parçadan oluşan albümde 2 tane Kazım Koyuncu şarkısına yer verdi. Albüm haziran ayının ilk...
  2. Suni sancı ile doğum

Suni sancı ile doğum

doğumu başlatan bitkiler suni sancıyla doğum yapanlar suni sancı ile doğum yapanlar sancının zararları sancı zararları Suni sancı normal doğumda uygulanan bir yöntemdir ve suni sancıyla doğum yapanlar bunu çok iyi bilirlerki normal doğum sancılarından çok daha fazla olan bir sancı çeşitidir. İlk oğlumu suni sancıyla normal doğum yapan birisi olarak bunun nasıl bir sancı olduğunu çok iyi...
  3. Suni Sancı İle Doğum

Suni Sancı İle Doğum

suni sancı ile doğum doğum sancısını azaltmanın yolları suni sancı ile epidural dogum sancisini baslatmak Kızlar biliyorsunuz bazen suni sancı verilerekte doğum gerçekleşiyor...Peki suni sancı nedir hangi şartlarda uygulanmalıdır buyrun cevabı :tik: Suni sancı nedir; Doğum eyleminin başlaması oksitosin denilen hormon aracılığıyla olur.Gebeliğin normal süresi tamamlandığı zaman oksitosin...
  4. Adet Sancılarına Doğal Çözümler

Adet Sancılarına Doğal Çözümler

Sevgili meleklerim böyle günler çok yorucu ve çekilmez özellikle benim sinirim.çok feci böyle günlerde dışarı çıkmak istemeyiz, saçlarımız şekle girmez, cildimizde sivilceler oluşur, istediğimiz kıyafetleri giyemeyiz… Adet döneminde yaşadığımız olumsuzlukların üzerine bir de sancılar eklenir. Gün boyu yataktan çıkmak istemeyiz. Doğa; sunduğu mucizelerle biz kadınların regl sancılarına...
  5. Suni sancının zararı varmıdır?

Suni sancının zararı varmıdır?

suni sancı bebeğer zarar verirmi,suni sancının riskleri varmı,suni sancı oksitosinin zararı varmı,suni sancı hakkında bilgiler Yapılan araştırmalar doğum indüksiyonunun (suni sancı) uygun doğumlarda uygulanması halinde ve uygulama sırasında gerekli takiplerin yapılması halinde anne ve bebek açısından anlamlı bir zarar veya risk içermediğini göstermiştir. Bu nedenle günümüzde uygun doğumlarda...

Sayfayı Paylaş