gebe
  1. sebla

sebla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hisset beni...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sebla tarafından paylaşıldı.

canımı acıtıyor kimsesizliğim..düşünüyorum da yokluğunu kabullenemiyorum. nasıl olurdu diyorum sensizlik. nasıl olurdu?
    kocaman bir kimsesizlik oturuyor boğazıma. yutkunamıyorum nefes alamıyorum. gittiğinde bile benimleydin sen. gecelerce varlığından bıraktıklarını sevdim, düşledim..
    sensizliğin acısıyla kıvranırken yatağımda hep gözlerimde hissettim gözlerini. yalancı finaller kurguladım düşlerimde. varmışsın gibi, yanımdaymışsın gibi uzandım yalnızlığımda gölgenin griliğine..

şimdi yedi yüz atmış kilometre ötemde uyumaktasın. ve birazdan pencerene vuran güneşe bakıp uyanmaya çalışacaksın. yatağından çıkmak istemeyecek bedenin...

ben uzaklardan hatırlaman için beni dualar edeceğim. sıcaklığımı hissetmen için küçük ümitler düşüreceğim içimdeki korkulara..

birazdan sen ankara'nın soğuk caddelerinde ellerin ceplerinde düşünmeden yürüyeceksin...yüzünde sevildiğini bilmenin tebessümü...

birazdan ben sahil'in ısıtıcı dalgalarında ellerim ceplerimde seni düşünerek yürüyeceğim. yüzümde yokluğunun hüznü...
    kimsesizim...kimsem ol artık hisset beni...

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hisset beni...
    paylasim icin sagol canim

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hisset beni...

kimsem ol artık hisset beni...güzeldi ellerine sağlık

hisset beni... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Hisset Beni

Gülşen - Hisset Beni

Kapilar açilir gül bahcesine Tutamam acitir dikenleri Kanayan yaranin izleri geçmedi Sevemem başka birini Güneşim sivanirmi çamurla Yanginim sönermi umutla Hadi gel çarem hadi sev çarem Birakma beni sonsuzluğa Hisset beni teninde Dayan yüreğim sensizliğe Haykiririm sana 2x Askina kana kana İsyanim sana yanlizliğa Hisset beni teninde Dayan yüregim sensizliğe Haykiririm sana 2x Askina kana...
  2. Altar - Hisset 2oo8

Altar - Hisset 2oo8

Öpmeliyim Askim Askim Hisset Deli Yüregim Kader Batsin Geri Ver Ümitlerimi Seneler Duy Beni Güz Çiçegim Sor Gamzedeyim Deva Bulamam
  3. Burda müziği Hisset - Avatar

Burda müziği Hisset - Avatar

Burada müziği hisset!!! Müzik sevelere birbirinden farklı avatarlar !!!
  4. kendini iyi hisset

kendini iyi hisset

Kendini iyi hissetmene izin ver. Ne zaman canın sıkılsa, üzüntü veya öfke içinde kalsan hemen içine yolculuk et.... Elini Kaldır ve Yüreğine Götür. Tut ve Okşa Onu. Ona Dokunamasan bile Hissetmiş Olacaksın! Bunu denemelisin. Ruhun derinliklerine inmelisin zaman zaman. Oradan yüreğine… Bütün bedenini gezmelisin! Ağaçları İzle! Yapraklarını Döker ve Sonra Tekrar Açar. Meyveler Rengarenk...

Sayfayı Paylaş