hisset beni...

sebla

Yeni Üye
Üye
hisset beni...
canımı acıtıyor kimsesizliğim..düşünüyorum da yokluğunu kabullenemiyorum. nasıl olurdu diyorum sensizlik. nasıl olurdu?

kocaman bir kimsesizlik oturuyor boğazıma. yutkunamıyorum nefes alamıyorum. gittiğinde bile benimleydin sen. gecelerce varlığından bıraktıklarını sevdim, düşledim..
sensizliğin acısıyla kıvranırken yatağımda hep gözlerimde hissettim gözlerini. yalancı finaller kurguladım düşlerimde. varmışsın gibi, yanımdaymışsın gibi uzandım yalnızlığımda gölgenin griliğine..

şimdi yedi yüz atmış kilometre ötemde uyumaktasın. ve birazdan pencerene vuran güneşe bakıp uyanmaya çalışacaksın. yatağından çıkmak istemeyecek bedenin...

ben uzaklardan hatırlaman için beni dualar edeceğim. sıcaklığımı hissetmen için küçük ümitler düşüreceğim içimdeki korkulara..

birazdan sen ankara'nın soğuk caddelerinde ellerin ceplerinde düşünmeden yürüyeceksin...yüzünde sevildiğini bilmenin tebessümü...

birazdan ben sahil'in ısıtıcı dalgalarında ellerim ceplerimde seni düşünerek yürüyeceğim. yüzümde yokluğunun hüznü...
kimsesizim...kimsem ol artık hisset beni...

Ce: hisset beni...

kimsem ol artık hisset beni...güzeldi ellerine sağlık

Geri