Hissetmek Istersen

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Hissetmek Istersen
melekleri hissetmek
Bugün sen yalnız hissetme kendini… yüzünü asma sevgisizlikten. Aslında sen seçtin sevgisiz kalmayı ama yinede ağlamazsın gözlerin yüreğin sızlamasın yanında gerçek seven yok diye. Yalnız değilsin ama bilirim yanındaki yüreğindeki değil. Gerçek sevdiğin yok şimdi belkide olmayacak yada sevmiş gibi yapacaksın birililerini. Bugün sevgililer günü ve senin sevdiğin yok belki sevgilin var ama sevdiğin yok biliyorum tanıyorum senin yüreğini acılarını biliyorum. Ama bu gün üzülme sen yalnız değilsin bugün sevgisiz değilsin.
Belki bugün çekmecende gül bulamayacaksın tatlı sürprizlerle mutlu olamayacaksın sevgililer günü hediyen belki kuru bir kısa mesaj olacak yada sevmediğin birinden alacağın bir iki parça fiyatı belli eşya. İçin buruklaşacak belki ama asma suratını unutsanda unutulmadın.
Anlamı olmasa da sende bir iki damla göz yaşımı hediye ediyorum sana. Bir gün ellerinle silmiştim gözyaşlarımı ve avucuna akıtmıştım bir iki damlasını hatırladın mı demiştim ki sana “bunları iyi sakla bir gün hatırlarsın belki”. İşte bugün hatırla onları sana hediyem olsun gözyaşlarım. Bir erkeğin gözyaşları değerlidir her zaman her yerde ağlayamaz o yüzden fiyatı belli bir iki hediye ile kıyaslanamaz. Kabul etme istersen beni hatırlama önemli değil yalnız olmadığını hisset yeter. Eğer sevgi hissetmek isterse bir parça benim sevdiğim şarkılardan birini aç sana yazdığım yazılardan birini oku sanki çekmecende bir gül bulacakmışsın diye düşün yada sana bıraktığım o defterin en arka sayfasında bir not. Sevildiğini hissetmek istersen bir parça sadece beni düşün azda olsa sızlayacaktır kalbin ve azda olsa hissedeceksin bir zamanlar sevildiğini. Yok eğer hatırlamak istemezsen önemli değil. Yalnız olmadığını hisset ve üzülme yeter…yada boş ver unut gitsin her zaman yaptığın gibi...

Geri