gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hit alan avatarlar

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

hit alan avatarlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çakılı Silgi Katili Hitler

Çakılı Silgi Katili Hitler

katil bebek çaki izle katil bebek çaki filmini izle caki filmi çakinin filimleri Lisedeyiz, manyak bir tane Almanca hocamız var... Fiziksel tarifini nasıl versem dedim ama eşgali bile korkunçtu hani :D Sınıf mevcudumuz az zaten ama hocamız tedbiri elden bırakmıyor, 12 kişiyiz, indirdi bizi yemekhaneye dağıttı dört bir tarafa. Biz durur muyuz, silgi alışverişiydi, kalemtraştı derken adamın...
  2. Alan

Alan

Rüyada bir uçak alaninda uçak beklediginizi görmek, uzak bir yerden bir yolcunuzun gelecegine veya bir haber alacaginiza isarettir. Bir yorumcuya göre alan yürekle de tabir edilir. Bir alanin bos olmasi kedersiz ve sikintisiz bir insan oldugunuza; alanin uçaklarla dolu olmasi, bu rüyanin aksi ile yorumlanir.
  3. Iste Hitlerin ordusu....

Iste Hitlerin ordusu....

hitlerin ordusu
  4. cehennemden hit parcalar

cehennemden hit parcalar

Cehennemde Çalınan Şarkılar mazhar alanson - yandım kayahan - allah'ım neydi günahım orhan gencebay - batsın bu dunya muslum gurses - son pısmanlık nalan - afffettt yanıyorum affettt banu alkan - neremi neremi kayahan - cehennemde yansın bu dilim bir yemin ettimki dönemem duman - beni yak, kendini yak megadeath - welcome to hell sertab erener'den - yanarım...
  5. 'Başbakan Hitler yöntemleri kullanıyor'

'Başbakan Hitler yöntemleri kullanıyor'

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 'Hitler' yöntemlerini kullandığını ileri sürdü. DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, seçim çalışmaları kapsamında bulunduğu Edirne’deki temaslarının ardından Tekirdağ’a geçti. "KOLTUK KAVGASI YAPAN SİYASETÇİLER" Sezer, “Bu ülkede, sıkıntıları görmeyip, algılamayıp sadece koltuk kavgası yapan siyasetçiler var. Biri Başbakan...

Sayfayı Paylaş