gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Hitler'in ruhuna helva dağıttılar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Türk Eğitim-Sen üyeleri, İsrailli komutanın sözlerine tepki olarak, 'Hitler'in ruhu için' helva dağıttı. Türk Eğitim-Sen Kayseri 2 No'lu Şube Başkanı Ali İhsan Öztürk ve bazı sendika üyeleri, Cumhuriyet Meydanı'nda biraraya gelerek, İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı Tümgeneral Avi Mizrahi'nin Türkiye'ye yönelik açıklamalarına tepki gösterdi.
    Hitler'in ruhuna helva dağıtmaya karar verdiğini ifade eden Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Öztürk, şunları söyledi:

''Hitler'i rüyamda gördüm. Bana, 'siz beni Yahudilerin gözüyle tanıdınız. Ancak bugün Amerikalılar'ın Irak'a yaptığı saldırılar, Doğu Türkistan'daki Türklere saldırılar var. Yahudiler Filistin'de soykırım yapıyor. Bunların yaptığı benimkilerden az değil' dedi. Hitler, bize hakkını helal etmedi. Ben de bunun üzerine meydanda helva dağıtıyorum.''

Konuşmaların ardından, sendika üyeleri, vatandaşlara helva dağıttı.

Hitler'in ruhuna helva dağıttılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. helva

helva

Helva rüyaları daima helal, hayır işi, yardım olarak yorumlanır.Rüyasında helva aldığını gören kişi pek çaba sarf etmeden iyi kazanç elde edecektir. Helva pişirdiğini gören biraz çabayla büyük kısmeti yakalar anlamındadır. Geniş kapta helva yapıp dağıtan hayır yapmayı seviyor demektir. Helva rüyaları daima helal, hayır işi, yardım olarak yorumlanır.Rüyasında helva aldığını gören kişi pek çaba...
  2. Ruh

Ruh

Ruhla ilgili rüyayı Efendimiz Aleyhisselam ahiret kısmeti ile tevil buyurmuşlardır; Ruh baht açıklığına, devlete ve saadete, anne babaya, mal ve şerefe; Ruhun cesetten çıktığını görmek emanetleri sahiplerine vermeye, hastanın veya hapisteki kimsenin kurttulmasına ya da görüşmediği kimselerle bundan sonra görüşmeye delalet eder.Rüyada bir ruhun sizinle konuştuğunu gördüyseniz, gizli...
  3. Hitler'in Ismet Inönü'ye Mektubu

Hitler'in Ismet Inönü'ye Mektubu

Türkiye Cumhurbaskani, Ekselans Bay Ismet Inönü Ankara Bay Baskan, Alman hükümetinin arzu hilafina ve Ingiltere ve Fransa'nin 3 Eylül 1939'daki savas ilani karariyla Alman halkina empoze edilen savasta, Alman Reichi'nin su siradaki hedefi, Avrupa kitasinda Ingiliz nüfuzunu bertaraf etmektir. Bu; yüz yilardan beri devam eden Avrupadaki devletleri birbirine karsi oynayarak yipratma metoduna son...
  4. Saddam Hitler'in oğluymuş.

Saddam Hitler'in oğluymuş.

Saddam'ın Hitler'in oğlu olduğuna ilişkin çarpıcı kanıtlar da var. İşte o kanıtlar... Kaynak : yorumla.net - [ ] Irak’ta geçen yıl idam edilen devrik lider Saddam Hüseyin hakkında ortaya atılan yeni iddia komplo teorisyenlerini bile dehşete düşürdü. ABD’de önceki gün çıkan bir kitap, Saddam’ın Alman diktatör Adolf Hitler’in gayrımeşru oğlu olduğunu iddia ediyor. BEBEK BEYRUT'A KAÇIRILDI J.P...
  5. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?

Sayfayı Paylaş