gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Hıyarlı Baba'ya Facebook şoku!

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

şahin ırmak Dokuz aylık sevgilisi terk etti. Bakın genç oyuncu nasıl yakalandı. "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın Hıyarlı Baba'sı Şahin Irmak, dokuz aydır aşk yaşadığı oyuncu Gamze Topuz tarafından terk edildi. Aldatıldığını magazinci.com'a açıklayan iddia eden Topuz, "Beni aldattığını Facebook'tan öğrendim" dedi. Gamze Topuz, Şahin'in kendisini aldattığını söyleyerek ilişkisini noktaladı. Aldatıldığını Facebook'tan öğrendiğini söyleyen genç oyuncu, şöyle konuştu:" Şahin'in Facebook'taki hesabına ve MSN'ine girdim. Sonra ona yazmaya başlayan kişilere Şahin'miş gibi cevap verdim. 22-23 yaşlarında bir kızla beni aldattığını öğrendim. Şimdi barışmak istiyor. Parmağına adımı dövme yaptırmış. Annemlerle bile konuşup benimle evlenmek istediğini söylemiş ama ben istemiyorum. Şimdilik affetmeyi düşünmüyorum."

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Ekranların sevilen yüzü BKM oyuncularından Şahin Irmak ünlü arkadaşlık sitelerinden olan facebook ta sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenirse...

HIYARLI BABA'YA FACEBOOK ŞOKU

"ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR"IN HIYARLI BABA'SI ŞAHİN IRMAK, DOKUZ AYDIR AŞK YAŞADIĞI OYUNCU GAMZE TOPUZ TARAFINDAN TERK EDİLDİ.
    Aldatıldığını iddia eden Topuz, "Beni aldattığını Facebook'tan öğrendim" dedi.

Gamze Topuz, Şahin'in kendisini aldattığını söyleyerek ilişkisini noktaladı. Aldatıldığını Facebook'tan öğrendiğini söyleyen genç oyuncu, şöyle konuştu:" Şahin'in Facebook'taki hesabına ve MSN'ine girdim. Sonra ona yazmaya başlayan kişilere Şahin'miş gibi cevap verdim. 22-23 yaşlarında bir kızla beni aldattığını öğrendim. Şimdi barışmak istiyor. Parmağına adımı dövme yaptırmış. Annemlerle bile konuşup benimle evlenmek istediğini söylemiş ama ben istemiyorum. Şimdilik affetmeyi düşünmüyorum."

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    hehe :hhh:

tabi kizlarla yazisirken iidii...

ben olsam, bende affetmem :seker:

Hıyarlı Baba'ya Facebook şoku! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. Şok şok şok ünlülerimizin bebeklikleri !!!

Şok şok şok ünlülerimizin bebeklikleri !!!

küçük ibo Şok şok şok.... Büyük çabalarımın sonucunda ünlülerimizin bebeklik fotolarına ulaştım.... :bebiss: Hepside birbirinden dadlu :puha: Kopmak serbest :hhh: Gel pisiii pissii gellll :D Teoman :D alkol alışkanlığı teeee bebekliğinden gelen bir alışkanlıkmış meğerse... şimdilerde çoook görmemek gerek !!! Recep İvedik !!!! Ne bakıyong len... Hepsi senin mi :D...
  3. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:
  4. Baba'ya Özel Şiirler

Baba'ya Özel Şiirler

babalar günü, hakkında, güzel sözler, şiirler, anlamla sözcükler, resimleri buradan bulabilirsiniz En anlamlı gününde en anlamlı kişiye gelsin bu güzel şiirler.. Babam'a ! BABANIN OĞLUNA ÖĞÜTLERİ ŞİİRİ Zirve seni bekliyor Dağın kıymetini bil Sanma ki yükselmek zor Çağın kıymetini bil Üşenme emek için Mutluyum demek için Üzümü yemek için Bağın kıymetini bil Yokluk göründüğü an Çabuk...

Sayfayı Paylaş