gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hiyeroglif yazı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hiyeroglif yazı nedir arkadaşlar geçen duydum merak ettim nedir bu hiyeroglif yazı? Bir yazı stilimidir nedir yaa?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba hiyeroglif yazı; Mısırlıların bulduğu resimli yazılardır.

hiyeroglif yazı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adınızı Hiyeroglifle Yazın

Adınızı Hiyeroglifle Yazın

hiyeroglifle adını yaz hiyeroglif TIKLA Girin ve 1 no'lu kutuya adınızı yazın (Türkçe karakterler kullanmayın) inscribe butonuna basın isminiz Mısır Hiyeroglif yazısıyla yazılacak....
  2. Hiyeroglif yazısı

Hiyeroglif yazısı

Rüyada bir kitabede veya bir ki-tapta hiyeroglif yazisi görmek, bir çok meselelerinizin çözüm bekledigine ve bunlarin içinden nasil çikacaginizi düsündügünüze isarettir. Hayatinizi degistirmeden daha iktisatli bir program çizerek bu çikmazdan yavas ,yavas çikacaginiz gerektigini unutmamaniz lüzumu, bu rüyanin medlulü içinde bulunmaktadir.
  3. Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

Yaz İndiriminden Neler Almalıyız

Sezon değişiyor vitrinler yeni sezon kıyafetlerle dolmaya başladı bile...Sezon sonu indirimden neler almalıyız ki bir dahaki sezon rahatlıkla kullanabilelim... Kırmızıya her zaman güvenin Geçen kış siyahla kombinlemek vardı, bu sonbahar/kış sezonunun alternatif dokuları dantel ve deriyle yorumlanacak. Tonu da daha kiremide yakın olacak. O yüzden indirimden bulursanız iyi bir kırmızı parça...
  4. Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

Yazımı karıştırılan sözcükler nelerdir

Hangi sözcüklerin yazımı karıştırılır, yazımı karıştırılan sözcüklere anlamları ile birlikte örnekler verebilir misiniz ?
  5. Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Yazın Ekilecek Çiçekler Nelerdir lütfen yazın

Kızlar evimin önünde küçük bir bahçem var ve ben oraya çiçek ekmek istiyorum hem şık görünsün hemde çiçeklerle uğraşırsam belki şu streslerden kurtulurum. Neyse lafı çok fazla uzatmadan sizden yaz mevsiminde ekilecek olan çiçekler hakkında bilgi rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş