gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hiyeroglif yazısı

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir kitabede veya bir ki-tapta hiyeroglif yazisi görmek, bir çok meselelerinizin çözüm bekledigine ve bunlarin içinden nasil çikacaginizi düsündügünüze isarettir. Hayatinizi degistirmeden daha iktisatli bir program çizerek bu çikmazdan yavas ,yavas çikacaginiz gerektigini unutmamaniz lüzumu, bu rüyanin medlulü içinde bulunmaktadir.

Hiyeroglif yazısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adınızı Hiyeroglifle Yazın

Adınızı Hiyeroglifle Yazın

hiyeroglifle adını yaz hiyeroglif TIKLA Girin ve 1 no'lu kutuya adınızı yazın (Türkçe karakterler kullanmayın) inscribe butonuna basın isminiz Mısır Hiyeroglif yazısıyla yazılacak....
  2. El yazısı..

El yazısı..

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.Rüyada el yazisi kaderle yorumlanir. Rüyada yazi yazdiginizi görmek yapacaginiz bir is hakkinda düsündügünüze ve karar veremediginize, size verilen bir yaziyi veya gelen bir mektubu okudugunuzu görmek, eger yazi okunakli ise, hayra,okunmayacak...
  3. Çivi Yazısı

Çivi Yazısı

Yazı, en genel tarifiyle, ağızdan çıkan seslerin, dolayısıyla sözcüklerin, kulak ya da jest yardımı olmaksızın, gözle görülebilen, bazen de dokunulabilen işaretler halinde biçimlendirilerek kaydedilmesini sağlayan araçtır. İletişini Araçları ve Fikir Yazıları İnsanoğlu varolduğundan beri, duygu ve düşüncelerini başka kişilerle paylaşabilmek için, çok çeşitli iletişim yolları bulmuştur....
  4. hiyeroglif yazı nedir

hiyeroglif yazı nedir

hiyeroglif yazı nedir arkadaşlar geçen duydum merak ettim nedir bu hiyeroglif yazı? Bir yazı stilimidir nedir yaa?
  5. Dağda Allah yazısı

Dağda Allah yazısı

Rüyam gerçek değildi animasyon-çizgifilm gibi bir şeydi.Bir dağ vardı,dağın yüzü vardı gözleri,ağzı felan.Sonra birden Arapça harflerle dağın üstünde Allah yazısı çıktı.Öyle pat diye değil.Bir elle yazılıyor gibi harfler sıra sıra çıktılar.Sonra aniden uyandım.Allah yazısı bir tek dağda çıkmadı ama o bölümleri net hatırlamıyorum.En anlayamadığım neden çizgifilm şeklindeydi bütün...

Sayfayı Paylaş