gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hizbullah böyle sevindi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

HİZBULLAH BÖYLE SEVİNDİ [​IMG]

İsrail'in Lübnanlı Beş Esiri Serbest Bırakması Beyrut'ta Binlerce Kişi Tarafından Kutladı. Kalabalığa Seslenen Hizbullah Lideri Şeyh Hasan Nasrallah, İsrail Karşısında Başka Bir Yenilgi Olmayacağını Söyledi.

İsrail'in Lübnanlı beş esiri serbest bırakması Beyrut'ta binlerce kişi tarafından kutladı. Kalabalığa seslenen Hizbullah lideri Şeyh Hasan Nasrallah, İsrail karşısında başka bir yenilgi olmayacağını söyledi. Muhteşem karşılama...
    Hizbullah'ın savaşın bitmesinden sonra iki temel amacını hayata geçirdiğini söyleyen Nasrallah, bunların İsrail'in elindeki Lübnanlı esirlerin serbest bırakılması ve milli birlik hükümeti kurulması olduğunu belirtti.
    Nasrallah, "Yenilgiler çağı kapandı, zaferler çağı başladı. Bu millet bugün dostlarına ve düşmanlarına yenilmeyeceğini gösterdi" dedi.
    Ocak ayından bu yana ilk kez kamuoyu önüne çıkan Nasrallah, serbest bırakılan 5 Lübnanlı esiri teker teker öptü ve kucakladı.
    Suikast düzenlenmesinden endişe eden Nasrallah, daha sonra kalabalığa gizli bir yerden hitap etti. Yaptığı konuşma dev ekrandan yayınlandı.
    1979 yılından bu yana İsrail'in elinde bulunan ve dün serbest bırakılan esirlerden Samir Kantar da konuşmasında, İsrail'e karşı mücadeleye devam sözü verdi.
    İsrail'in, 2006 yazında Hizbullah'a karşı yaptığı 34 günlük savaş sırasında Lübnan'da çoğu sivil 1200 kişi yaşamını kaybetmişti. Savaşta 160 İsrailli ölmüştü.

hizbullah böyle sevindi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeVeCeKSeN BöYLe SeV.

SeVeCeKSeN BöYLe SeV.

Senin keyif aldıklarından benim her zaman keyif almam gerekmediği ihtimalini düşünerek sev beni. Kışları,seni kışın sevmeye başladığım için sevdiğimi anlayarak kışın gelmesine öfkelenmeden sev beni. En beğendiğin yemeği yaptıktan sonra,onu yerken erkeğinin beğenisini kazanmış kadının zaferini hissederek ye, sana yaptığım yemeği. Kötüde olsalar, sırf birlikte geçirdiğimiz için oralardan sev...
  2. Böyle sevdim işte...

Böyle sevdim işte...

Ben seni görmeden sevdim Yorgun gecelerde titreyen bir yetim bir öksüz yüregimde sevdim seni Ey gönül bahcemde büyüttügüm nazli cicek, Ey sevdamin adi, askin gercek anlami Bu hasret, bu gurbet söyle, söyle ne zaman bitecek Ben seni görmeden sevdim Yolunu gözledim bir Medine sabahi Ellerimde güller, güllerki kokunu aldigim, kokunu alip yandigim yanip yanip agladigim... Ben...
  3. böyle sevdim işte..

böyle sevdim işte..

beni duy beni hisset aşkım duy hisset aşkım ben seni hep sevdim canım Ben seni kocaman bir yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun yüreğime. Bir başka yerde olamazdın zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimde olmalıydın, orada kalmalıydın. çok aşka ev sahipliği yapan bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi...
  4. Böyle sevdim seni

Böyle sevdim seni

Böyle Sevdim Seni... Ben seni kocaman bi yürekle sevdim. Gözlerim değil, yüreğimdi seni gören. Sen damarlarımdaki kana karışıp, geldin oturdun zaten. Sen, benim en değerli yerimde, yüreğimdi olmalıydın, orada kalmalıydın. Bu yürek, ilk kez bu kadar kolay kabullendi seni. Herhangi bir konuk değildin artık. Bu yüzden ne ağırlama faslı vardı, ne de uğurlama. O yüreğin gerçek sahibiydin. Ben...

Sayfayı Paylaş