gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Hızda sınırlar kalkıyor

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Samsung TruDirect SE-S204S sınıfındaki diğer sürücülere göre çok daha hızlı ve kolay kayıt imkanı sunuyor.
    Dünyanın dijital tüketici elektroniği ve bilgi teknolojileri lideri Samsung Electronics, tüketicilere PC üzerinden sabit disk yardımı olmaksızın DVD oluşturmaya ve dijital içerik kaydetmeye olanak sağlayan yeni güçlü optik disk sürücüsü TruDirect SE-S204S'i tanıttı.

Sabit sürücü yardımı olmaksızın PC üzerinden DVD oluşturmaya ve dijital içerik kaydetmeye olanak sağlayan yeni güçlü optic disk sürücüsü Samsung TruDirect SE-S204S sayesinde yalnızca herhangi bir dijital video cihazı ile neredeyse aynı sürede DVD yaratmak mümkün. TruDirect SE-S204S ile DVD içeriğinin kayıt öncesinde sabit sürücüye kayıt işleminin yapılmasına gerek olmadığı için pre-mastering, çoklama ve arabelleğe alma gibi zaman alan süreçlerden geçmesine gerek kalmıyor ve böylece, fotoğraflarınızı, kişisel videolarınızı ve veri dosyalarınızı oldukça kısa sürede DVD'ye aktarma ve DVD oluşturma işleminizi tamamlayabiliyorsunuz. Örneğin, standart sürücülerin yardımı ile DVD'ye 1 saatlik video içeriği aktarma sırasında, içeriğin sabit disk sürücüsüne kayıt zamanı bile 30 dakika sürerken, TruDirect SE-S204S ile DVD'ye 1 saatlik bir video içeriği aktarma sadece bir saat beş dakika alıyor. Ürün ayrıca 20X DVD+R ve DVD-R yazma, 16X DVD+R çift katmanlı yazma, 12X DVD-R çift katmanlı yazma ve 12X DVD-RAM yazma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Kullanıcılar camcorder, dijital fotoğraf makinesi veya webcam gibi dijital cihazları PC'lerine bağladıktan sonra TruDirect SE-S204S'i de PC'lerine bağlayarak DVD formatında filmleri ve dosyaları hızlı ve kolay biçimde oluşturabiliyorlar. TruDirect SE-S204S pazardaki en hızlı optik sürücüler arasında gösteriliyor.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hızda sınırlar kalkıyor
    Harika ya, daha neler çıkacak kim bilir, ellerine sağlık canım.

Hızda sınırlar kalkıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hızla ısınıyoruz!

Hızla ısınıyoruz!

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak ve Uzay Bilimleri Fakültesi Meteoroloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu, "2030 yılında Türkiye’de ortalama hava sıcaklıklarının kışın 2, yazın da 3 derece artması bekleniyor. Eskiden dünyada sıcaklığın 1 derece artması için 150 bin yıl geçmesi gerekiyordu, şimdi ise 20-30 yıl" dedi. Prof. Dr. Kadıoğlu, Gebze...
  2. Ceza Hız

Ceza Hız

kendimi bilemedim ama deme bana canımıda veremedim onu bunu denemedim öbülerim önerilerime debelenemedi engellenemedi dengeleri bozulana.... kenara çek kenara - *noluyo ya - beyfendi iyigünler - *iyi günler memur bey buyrun - yoldaki tabelaları görmediniz galiba - *ne ile ilgili - burda bu kadar hızlı rap söylemek yasak - *ya ben böyle bir şey görmedim zaten o kadarda hızlı değildim yani - yoo...
  3. Yeni trafik kanuna göre hız sınırı 120 kilometreye çıkartılacak

Yeni trafik kanuna göre hız sınırı 120 kilometreye çıkartılacak

Meclis'e sunulan Trafik Yasası'na göre hız sınırı otoyolda 135'e, bölünmüş yollarda 120 kilometreye çıkartılacak, belediyeler ceza kesebilecek.. AK Parti yollardaki hız sınırlarını yükseltmek için harekete geçti. AK Parti'li Abdullah Çalışkan'ın imzasını taşıyan ve parti grubunun da onayladığı yasa teklifi Meclis Başkanlığı'na sunuldu. Teklifin önümüzdeki günlerde ele alınıp...
  4. Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Trafikte Hız Sınırını Aşmanın Cezası Nedir ?

Bu konu; trafikte hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ehliyet aldıktan sonra trafikte arabayı gerektiği gibi kullanmayan sürücüler bazı cezalara çarptırılıyorlar. Trafik kazaları ve ölümler düşünüldüğünde bana göre çok hafif olan trafik cezalarından hız sınırını aşmanın cezası hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Trafikte Hız Sınırını Aşmanın...
  5. Artık Hız Sınırı 90 Km Olacak!

Artık Hız Sınırı 90 Km Olacak!

hız sınırı, şehir içi hız sınırı, hız sınırı kaç kilometre Sevgili melekler, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Uygulama ve Denetleme Dairesi Başkanı Hamza Altıntaş, Resmi Gazete'de bugün yayımlanarak yürürlüğe giren Karayolları Trafik Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelikle, yerleşim yeri içindeki ana yollarda hız sınırının arttırılmasını değerlendirdi. Bundan böyle ana yollarda...

Sayfayı Paylaş