gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hızlı Geçiş Sistemi Nereden Alınır buyrun öğrenelim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hızlı Geçiş Sistemi Nerden Alınır
    Hızlı Geçiş Sistemi HGS Nereden Alınır

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce HGS Hızlı Geçiş Sistemi hakkında bilgiler aktarmıştık. Bu gün de Hızlı Geçiş Sistemi nereden alınır diyen arkadaşlarımız içini, HGS satış yerleri hakkında bilgiler aktarıyoruz.

Hızlı Geçiş Sistemi’nin (HGS) uygulamasının, 17 Eylül’den itibaren ülke genelinde başlayacak 2013 yılbaşına kadar Kartlı Geçiş Sistemi’nin (KGS) yerini HGS’nin alması bekleniyor.

Hızlı Geçiş Sistem PTT şubelerinden alınabilecek olan HGS’ler yine PTT şubeleri başta olmak üzere benzin istasyonları, marketler hatta bakkallar da bile doldurulabilecek.

Vatandaşlar, herhangi bir hesapla bağlantısı olmayan KGS kartlarındaki paralarını, HGS etiketine aktarabilecek.

Engelsiz geçiş, geçiş anında otomatik ücret tahsisi, trafik akışında süreklilik sağlayacak sistemde; pilsiz, çalışma enerjisini radyo frekanslı okuyucudan geçerken alan, üzerine geçiş bilgisi yazılabilen, silinebilen, silikon korumalı, çıkartılmak istendiğinde kendi kendisini yok eden yüksek güvenlik seviyesinde ve klonlanamaz etiketler kullanılacak.

Hızlı Geçiş Sistemi Nereden Alınır buyrun öğrenelim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nerede Birlik, Orada Dirlik sözünün anlamı nedir buyrun öğrenelim

Nerede Birlik, Orada Dirlik sözünün anlamı nedir buyrun öğrenelim

Nerede Birlik, Orada Dirlik Atasözünün Anlamı Nedir Nerede Birlik, Orada Dirlik Atasözünün Sözlük Anlamı Nedir Eminim ki, Nerede Birlik, Orada Dirlik sözünü günlük hayatta çok sık kullanıyor ve duyuyorsunuzdur. Ayrıca, Nerede Birlik, Orada Dirlik sözü size bir çok şey ifade ediyordur ve cidden de anlamı çok hoş Melek'lerim. Şimdi gekin Nerede Birlik, Orada Dirlik sözünün anlamını kısaca...
  2. 4 4 4 eğitim sistemi nedir nasıl olacak buyrun öğrenelim

4 4 4 eğitim sistemi nedir nasıl olacak buyrun öğrenelim

4 4 4 eğitim sistemi nedir 4 4 4 eğitim sistemi nasıl olacak Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda 4 4 4 eğitim sistemi hakkında merak edieln tüm bilgileri paylaşıma açıyoruz ve ilgili tüm misafirlerimizi de bu konumuza davet ediyoruz. Hükümet eğitimde iki önemli adım atmaya hazırlanıyor. Zorunlu eğitim 12 yıl olacak, katsayı adaletsizliği de yasayla ortadan kaldırılacak. Hedef mesleki...
  3. Danişmentliler Beyliği Nerede Kurulmuştur buyrun öğrenelim

Danişmentliler Beyliği Nerede Kurulmuştur buyrun öğrenelim

Danişmentliler Beyliği Kurulduğu Yer Danişmentliler Beyliği Kuruluş Yeri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere bu yazımızda Danişmentliler Beyliği hakkında bilgiler sunuyor ve ayrıca ilgili arkadaşlarımız için Danişmentliler Beyliği kuruluş yeri ile ilgili konularada değiniyoruz. Danişmentliler, 1080 – 1178 yılları arasında Sivas merkez...
  4. Hızlı Geçiş Sistemi Cezası Ne Kadar merak edenler buraya!

Hızlı Geçiş Sistemi Cezası Ne Kadar merak edenler buraya!

Hızlı Geçiş Sistemi Cezası Hızlı Geçiş Sistemi HGS Cezası Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/228016-kgs-kalkiyor-yerine-hgs-geliyor.html demiştik. Bu gün ise Hızlı Geçiş Sistemi Cezası ne kadar diyen arkadaşlarımızı düşündük ve ilgili bilgileri paylaşmak istedik. Kartlı Geçiş...
  5. Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

HGS Hızlı Geçiş Sistemi Nerden Alınır Hızlı Geçiş Sistemi HGS Satış Yerleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi satış yerleri hakkında bilgiler sunuyor ve otoyol ücretleri hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. 8 milyon KGS kartın yerini HGS kartlar alacak. 5...

Sayfayı Paylaş