gebe
  1. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hızlı kilo vermek içinn yardımınızaa ihtiyacımm var :(

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Simgee. tarafından paylaşıldı.

kızlarr 1 buçuk aydır diyetteyim ve günlük kalori alımam 600'ü geçmiyor düzenli spor yapıyorum sonuç sadece 5 kilo, 1 buçuk ay ve bütün çabalarıma ragmen çok az gibime geliyorr. kalorisi 600den daha düşük diyet listeleri araştırıyorum. siznde bildiginz haftda 2-3 kilo verdiren diyetler var mı? gerçekten aç kalıp kendimi yokmaktan bıktımm artık şok diyette olsa vermek istiyorumm. alması çok kolayy vermesi çok zorr bu kilolarınn :(

2. sevgikelebegii

sevgikelebegii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canim caba vermen iyi guzel bir sey de ben abartma diyorum sporunu yap,saglikli beslen (abartmadan ) oyle duzenli bi sekilde kilo verirsin . Eger ki abartirsan hastalik yaparsin ki benim basima gelmisti :( onu da istemiyorsan karpuz diyeti yap tatlim ;)

3. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun canım.önümüz bayram bende şu kilo vermeyi hızlandırmak istiyorum karpuzun kaloriside düşük öyle yapmalıyım galiba :) bide bu diyeti buldum denesem sonuç alırmıyım acaba :)
    1. gün: Sadece haşlanmış patates yiyeceksiniz. Sabah, öğlen, akşam. Başka bir şey yok. Ama istediğiniz kadar, kusana kadar yiyebilirsiniz. PATATESLERE BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.

2. gün: Yalnızca sebze. Ama aklınıza gelebilecek her tür sebzeyi yiyebilirsiniz. Yağsız olmak kaydıyla her tür çiğ salata, yine yağsız haşlanmış sebze yemekleri, türlüler... BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR.Sabahtan itibaren HANGı SEBZELERLE BAŞLIYORSANIZ ONUNLA DEVAM EDıYORSUNUZ. ıSTERSENıZ 40 CEŞıT SEBZE YıYEBıLıRSıNıZ. AMA BU SEBZELERıN SABAH Kı TABAĞINIZDA OLMASI GEREKıYOR.YANı GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.

3. gün: Bugün et günü. Yine sabahtan başlayarak haşlanmış, ızgara ne çeşit olursa olsun, yağsız et. Yağsız ton balığı, ızgara balık, tavuk...GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ.BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYOR

4. gün: meyve günü. Yine yiyebildiğiniz kadar her tür YAŞ meyveyi ( MUZ HARıÇ) tüketin.GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ

5. gün: Yalnızca yumurta. BAHARAT DIŞINDA HıÇ BıR ŞEY ıLAVE EDıLMıYORYada yağsız diyet süt veya yoğurt. seçim sizin....GÜNE NEYLE BAŞLIYORSAK ONUNLA DEVAM EDıYORUZ

6. ve 7. günler bu diyetin bayramları yani dinlenme günleri, istediğinizi, özlediğinizi yiyebilirsiniz. Ama ölçülü davranmak ve ölçülü yemek gerekiyor. fazlaya kaçarsanız 5 kilonun 2 sini alıyorsunuz...

Hafta başında yine aynı sırayla diyeti uygulamaya başlayabilirsiniz.

Şekersiz açık çay, kahve, yeşil çay her daim serbest.

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yaptıgın dıyet yanlı arkadasım patateste bı kere nısasta var yanı az ye bol su ıc bıde strec fılm sar gobegıne bol bol kos bak nasıl tıg gıbı oluyosun 1 haftada 3 kılo verırsın demedı deme :D:D saglıklı zayıfla

5. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tatlim iyi guzelde bana biraz zor gibime geldi cok agir yemekler var :( benim tavsiye ettigim diyet de karpuzla kalmiyo ama patates gibi seyler yok. Karpuz diyetiyle haftada 5 kilo :) gunluk 900kcal veriyorsun bebisim

Simgee. bunu beğendi.
  6. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bunu çookk begendimm canımm kesinliklee uygLycamm şimdi araştırıcamm bu karpuz diyetini :)

7. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım doğru diyosn bu diyetii övdülerr çokk 5 gündee 5 kilo garantiymişş güya :D göbişe biberiye yagı sürüp strec film mi sarıyım yoksa normall mi :)

8. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    1200 Kalorilik diyet
    canim bu benim faydalandigim bir site burdan bakabilirsin :)

9. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım sen hiç denedin mi bu diyeti? :)

10. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Evet canim denedim cok kilo verdim sonra abarrmaya basladim 50nin altina dustum anoreksiya oldum o yuzden kilo verdin mi daha faslasini isteme bebisim hasta olursun ha bide aburcubur sakin sakin yeme :)

11. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok yok hiç yemiyorumm canım. 65im 10 kilo verip 55 olmak istiyorumm boyum var zaten 50nin altınaa düşemem :)) bu karpuz diyeti haftada gerçekten 5 kilo verdiriyo mu canım çok ekmek varr :)

12. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet tatlim verdiriyor ekmekleri azalt istersen ben ekmek yemeyen birisiyim hic ekmek yemeden yapmsitim diyeti :D benimde boyum var 55 de kalmam gerekyiodu 50nin altina indim abarttim :D ama sporunu kesinlikli duzeli yap kuzusum kesinlikle fayda alacaksin demedi deme :)

13. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yardımların için çok sagol bebeğimm yarın hemencik başlıyorum karpuz diyetine ;)

14. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim tatlim :)

Simgee. bunu beğendi.
hızlı kilo vermek içinn yardımınızaa ihtiyacımm var :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hızlı kilo mu vermek istiyorsunuz?

hızlı kilo mu vermek istiyorsunuz?

Kısa sürede oldukça zayıflatan diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına bu diyeti öneriyor. Ancak 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın diyeti yapmamaları gerektiği baştan belirtiliyor. 3 günde tam 4.5 kilo...
  2. hızlı kilo vermek için diyet tavsiyesi

hızlı kilo vermek için diyet tavsiyesi

Acil Kilo Vermek için Kisa sürede oldukça kilo verdiren diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kisa sürede kilo verdirmesini sakincali bulsa da Amerikan Kalp Vakfi acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarina bu diyeti öneriyor. Ancak 35 yas üstü kisilerin ve saglik problemi olanlarin Amerikan Kalp Vakfi nin diyeti yapmamalari gerektigi bastan belirtiliyor. 3...
  3. Hızlı Kilo Vermek

Hızlı Kilo Vermek

Hızlı kilo vermek yani,Kısa sürede oldukça zayıflatan diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına bu hızlı kilo verme diyetini öneriyor. Hızlı kilo vermek için yapılan bu diyetin, 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın...
  4. Hızlı Kilo Vermek İsteyenler İçin İyi Bir Yöntem

Hızlı Kilo Vermek İsteyenler İçin İyi Bir Yöntem

Kalorileri azaltmazsanız ve düzenli spor yapmazsanız vücudunuzdaki yağ miktarı azalmaz vezayıflayamazsınız. Metabolizmanız yavaşlar ve vücut yağ depolar. Kalorileri azaltmaya devam ederseniz fazla kilolarınızdan çok geçmeden kurtulursunuz. Protein yiyerek hiçbir şey yememeye oranla daha çok yağ yakarsınız. Hızlı bir biçimde kilo vermek için yumurta, yağsız et, sağlıklı yağlar, tereyağı ve...
  5. Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek İstiyorum

Hızlı Bir Şekilde Kilo Vermek İstiyorum

Hızlı kilo vermek dikkatli uygulamalar ile mümkün olabilmektedir. Hızlı kilo kaybı yanlış yönelimler sonucunda başarısızlıkla sonuçlanabileceği gibi, bazı sağlık problemlerini de beraberinde getirir. Hızlı ancak sağlıklı bir şekilde kilo vermek için doğru beslenmek büyük bir öneme sahiptir. Yeterli miktarda protein aldığınızdan emin olmalısınız. Et, süt, yumurta gibi yüksek protein...

Sayfayı Paylaş