gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hızlı mause kullanırım diyenlere :D

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Hızlı mause kullanırım diyenlere :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gerçek mause

gerçek mause

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşte Erkek adam böyLe pc kuLLanır :D

İşte Erkek adam böyLe pc kuLLanır :D

Silmek istediği bir dosyayı Shift+Del kombinasyonu ile siler, geri dönüşüm kutusu kullanmaz, tükürdüğünü yalamaz. Windows gezgini kullanmaz, aradığı dosyayı anında bulur. IP'sini gizlemez. Windows XPde bir hata olduğunda hata raporu göndermez, ispiyonculuk yapmaz, hoşgörülüdür. MS Office yardımcısını da diğer yazılımların Yardım menülerini kullanmaz. Bilgisayarcı kültürüne saygı gösterir....
  3. Su icsem Yariyor Diyenlere .... :D

Su icsem Yariyor Diyenlere .... :D

Ahhh aaaaah sizde su bir bardak sudan kilo alanlardanmisiniz Meleklerim :D:D tabi cok üzücü bir durum :) Yani bircok bayanimiz bu gerecekli ile yillarca bizi ayakta uyuttu hahaha hahaha AMAAAA artik kacisiniz yoooook Meleklerimmm :hhh: :hhh: :hhh: :hhh: bakin 1 bardak sudan kilo alanlar icin ne icat edilmis :D:D:D . . . . . . . . . . :laugh::laugh::laugh::laugh: nasil ama ? :D:D
  4. ilginç mauselar

ilginç mauselar

Kullanım açısından nasıldırlar bilmem ama görsellik bakımından bu mouselar çok hoş.Kim elinin altında böyle bir mause olsun istemezki...Tam biz bayanlara göre diye düşünüyorum. Özelliklede buna bayıldım:hıms: buda tam çiftçi hanımlara uygun:D hadi buda paluk seven karadeniz uşaklaruna olsun:D wayy wayy wayy mause bak beee:D ay ben buna elimi sürmem :uhu: ve desen...
  5. Eşiniz Sizin Şampuanınızı Kullanırsa Ne Olur? :D

Eşiniz Sizin Şampuanınızı Kullanırsa Ne Olur? :D

Bu konu, Eşiniz Sizin Şampuanınızı Kullanırsa Ne Olur haberi hakkında bilgiler vermektedir. Şimdi izleyeceğiniz reklamda adam yanlışlıkla kadın şampuanı kullanıyor ve sonuçlarına katlanıyor. Gülmekten katılacağınız süper bir reklam geliyor karşınıza melekler :D:D Siz siz olun eşinizin kullandığı şampuana dikkat edin hahaha http://www.youtube.com/watch?v=9b4fk0AkDEo&feature=player_embedded

Sayfayı Paylaş