gebe
  1. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

"Hızlı ve Öfkeli 4" geliyor

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında BöğüRTLen tarafından paylaşıldı.

Büyük gişe başarılarına imza atan The Fast And The Furious (Hızlı ve öfkeli)serisinin son filmi 2009'da vizyona girecek. 5 Haziran 2009 da sinemalara girecek Hızlı ve öfkeli 4'te başrolleri Vin Diesel, Paul Walker, Jordana Brewster paylaşıyor. Filmdeki en ilginç noktalardan biriyse Han (Sung Kang)'ın isminin de filmde geçmesi. Serinin bir önceki filmi Tokyo Drift'i izleyenler Han'ın Mazda RX-7'siyle havaya uçtuğunu hatırlayacaktır. Verilen bilgilere göre, filmin senaryosu, serinin son filmi Tokyo Drift'in de öncesini anlatıyor. maksimum

"Hızlı ve Öfkeli 4" geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlamaktan Geliyorum..

Ağlamaktan Geliyorum..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kar Geliyor

Kar Geliyor

Türkiye, yeni bir yağışlı havanın daha etkisi altına giriyor. Doğu'da sıcaklık eksilerde gezecek, kar ise demir atacak! Yurdun önemli bölümde yağışlar, karla karışık yağmur ya da kar şeklinde olacak. Sabah ve gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde kuvvetli buzlanma ve don olayı ile birlikte sis görüleceği tahmin ediliyor. Meteorolojiden edinilen bilgilere göre, yurdun kuzey kesimlerinin...
  3. Geliyorum

Geliyorum

Geliyorum geliyorum hicret ettim geliyorum Geliyorum geliyorum tövbe ettim geliyorum. Yüzümü döndüm Beytullah'a secde ettim geliyorum Yüzümü döndüm o dergaha secde ettim geliyorum......
  4. ŞEHİT Geliyor

ŞEHİT Geliyor

ŞEHİT Geliyor *Yıldızını parlat, güneşini yak Açıl ey gökyüzü, şehit geliyor Cenneti Âlâ’yı lûtfeyledi Hak Kat kat yarıl, yol ver, şehit geliyor *Bulutuna söyle yas bağlamasın Islanmasın koçum, gök ağlamasın Kuşların ötüşüp can dağlamasın *Goncamı aşkla der, şehit geliyor Alnına şehadet damgası basmış Boynuna şefaat mühürü asmış *Böyle gelen yiğit has oğlu hasmış Yollarına gül ser, şehit...
  5. süt geliyor

süt geliyor

merhaba iyi bayramlar gögüsümden süt geliyor böyle yeşl renkte ve ateşim var neyapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş