gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır ." W. Dwyer Bir astsubay adayı, askeri okuldan mezun olup göreve başladıktan sonra, ne zaman arkadaşları ile bir araya gelse, yerli yersiz, sık sık "Hızlı yaşa genç öl". Cesedin yakışıklı olsun" sözünü tekrar edip duruyordu. Arkadaşları, onu böyle söylemesinin doğru olmadığını belirtip, onu vazgeçirmeye çalıştıkları halde,
    genç astsubay ısrarla ve sık sık bu sözü söylemeye devam ediyordu.
    Genç astsubay çok zaman geçmemişti ki, bir ölüm haberi ulaştı astsubayın arkadaşlarına... Astsubay,
    atış poligonunda silah talimi yaparken hedefinden seken bir kurşun başka hiçbir yere değil de doğrudan
    astsubayın kendisine yönelmişti.
    Gencin cenazesinde de arkadaşlarından biri sessizce mırıldandı:
    "Gerçekten de sık sık tekrarladığı gibi hızlı yaşayıp genç öldü."

hızlı yaşa genç öl cesedin yakışıklı olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 60 yaşında okumaya karar verdi,     90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü!

60 yaşında okumaya karar verdi, 90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü!

60 yaşında okumaya karar verdi, 90 yaşında rektör oldu, 120 yaşında öldü! EI-Ezher Üniversitesi'nin kapısına Zekeriya EJ-Ensdrî adında 60 yaşında bir ihtiyar gelmiş ve "Burayı kim yönetiyor?" diye sormuş. Bekçi, "Rektör!" demiş, ihtiyar "Ben rektör olmak istiyorum, bana bunun yolunu anlatır mısın?" deyince bekçi alaylı tavırla ona eğitim durumunu sormuş,...
  2. Rockerlar hızlı yaşayıp genç ölür!

Rockerlar hızlı yaşayıp genç ölür!

İngiliz araştırmacılara göre bir rock yıldızının, şöhretinin ilk 5 yılında ölme olasılığı ortalama bir Amerikalı veya Avrupalıdan 2.5 kat daha fazla... İngiltere'de yapılan bir araştırmada, bir rock yıldızının, şöhretinin ilk 5 yılında ölüm riskinin ortalama bir Amerikalı veya Avrupalıdan 2.5 kat fazla olduğu ortaya çıktı. Liverpool John Moores Üniversitesi'nde yapılan araştırmada, rock, pop,...
  3. Yakışıklı Aktör Tom Cruise Ölüm tehdidi alıyor

Yakışıklı Aktör Tom Cruise Ölüm tehdidi alıyor

Sinema dünyasının ünlü ismi Tom Cruise ve ailesinin yoğun korumaya alındığı bildirildi. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, FBI’nın ölüm tehditleri alan Cruise’un çevresindeki güvenlik önlemlerini artırdığını yazdı. Gazete, 46 yaşındaki Amerikalı sanatçının dini faaliyetlerinden dolayı ölüm tehditleri almış olabileceğini belirtti. The Mail de dün, Tom Cruise’un şu anda eşi Katie Holmes ve iki...
  4. Çöpte başsız genç kız cesedi

Çöpte başsız genç kız cesedi

rüyada başsız insan görmek Çöpten kağıt toplayan bir vatandaş, çöp konteynırında gördüğü gitar çantasını açınca gözlerine inanamadı. İstanbul'un Beşiktaş ilçesindeki bir çöp konteynerinde kafası gövdesinden ayrılmış genç bir kız cesedi bulundu. Etiler Dilek Yıldızı Sokak'ta, kağıt toplayan bir kişinin çöp konteynerinde ceset olduğunu fark etmesi üzerine olay yerine polis çağrıldı. Polis,...
  5. Planking Yapan Genç Öldü

Planking Yapan Genç Öldü

Planking Yapan Genç Öldü, planking nedir, nasıl yapılır, resmi konuları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Haberlerde görmüştüm bu olayı ilk. Gencin biri yüzükoyun uzanmıştı tren garının altına uzunlamasına üstünden trenin geçmesini bekliyordu arkadaşlarıda arkadan internete koymak için çekim yapıyorlardı. Allah akıl fikir versin. Haberde buna benzer bir olay ve ne yazık ki ölüm...

Sayfayı Paylaş