gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Hızma Sevenler

Konu, 'Fan Club' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

hızma modelleri gümüş hızma modelleri çeşitleri hızmalar öncelikle şunu söliim bnde hızmacılardanım yani burnu deliklerden:Dbna genelde sorulan yakınlarım tarafından sorulan bi soru var içten vidalımı:zuha: hyr diil kullanımı çok basit insan bisüre sonra burnunda o nesnenin olduğunu dahi unutuyor tabi şimdi bni gözünüzde metalci gibi hayal etmeyin minik taşlı yada metal rengi gümüş hızmalar tercihimdir ve bazı bayanlara çok yakıştığını düşünüyorum bakalım bu konuda siz neler düşünüyorsunuz melekler hızma kullananlar?hızma kullanmak istiyorum ama korkuyorum diyenler?hayır tercih etmem diyenler olumlu yada olumsuz görüşlerini bekliyorum:)(not:metalci diilim)
    bc527586-6da0-46e5-b3f5-ade3dbbf75ab.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
  2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hızma seve
    bunlarda hızma takanlara sorulan garip çıldırtan sorular:zuha:(bi kaç tanesini banada soruyolar)--şimdi hızmanı çıkarsan, burun deliklerinin ikisini de kapatsan ve bir gülü hızma deliğine yaklaştırsan kokusunu alabilir misin?

-hızman yokken sümkürdüğünde o delikten de sümük çıkıyor mu?

-orandan cekersem cektigim tarafa gelmek zorundasin di mi?

-o ne sümükmü?
    -hoho..

-tek gözünü kapayıp aşşa bakınca görebiliomusun onu?
    -hıııı..

-bi manası warmı?
    -tabii..

-üniversitede bilgisayar hocası tarafından:
    - acımıyor mu o burnundaki delik? siz kadınlar acı çekmekten neden bu kadar zevk alırsınız bilmem?
    -?..

-evladım niye takıyürsün o küpeyi burnuna?

-abi güvenlikten nasıl geçiyorsun burnundaki ötmüyor mu?

-abi çıkartınca iz kalıcak mı?
    -niye çıkartiim canım kardeşim, niye?
    -hani düşündüm de..
    -sen mi? güldürme beni..

-sonradan iz kalıyomuş len..

-boğa burcumusunuz?

-burnun da tatak varken nasıl temizleyeceksin, acımayacak mı?

....parmakla kallavi bir tatak çıkarılır..

-al...
    -ööörrggh.. iğrençsin.
    -sana ye diyen olmadı.

-eğer top varsa.

-yapışma mı?

- böyle daha mı iyi çekiyo? "cep telefonun" yani..

-orası gerçekten delik mi?yoksa yapıştırma küpelerdenmi?

-küpenin arka kısmını nasıl takıyosun burnunun içine?

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: Hızma Sevenler

-küpenin arka kısmını nasıl takıyosun burnunun içine?

hehe:Dsaol yaa geyikde yapmışız:D

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

vallahi ay bana vidalamı die soruyolar:zuha:ewt vidalı takıldığı zaman anahtar sokuyom açmak için:zuha:

5. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canımm bende çokkk istiyorumm hatta arada yapışkanlı olanlardan takıyorumm.. ama deldiremedimm korkuma

az cesaretin verin bana nolurrrrrrrr çokkk acıyomuuu

6. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kız yok ilk bi kaç gece ağrıyor ondan sonra bişey olmuyo valla ama tabi kişiden kişiye deişirmi bilmem yani bn bi kaç gün kullanmamıştım bi ara hemen kapanmış yani tekrar deldirdim hatta:D

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    yok ben almiym arakdasim yaptirdi iltihap kapti falan. hem ben burnumu nasil silecem o sey taikilyken :haha:

8. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

hımm..aslında cok guzel bı oaly..yaptırmayı dusundum ama..kullanmam dıe hep vazgectım..bakalım bu aralar yne aklımda belli olmaz benım işime:D:D:D:D:D:D:D:D

9. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende isterdim hosuma gidiyor ama,,hem korkuyorum,,hemde benim adam izin vermiyor:)

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

BbŞşRrR

Ya bir hafta oldu deldirdiğim hemde tabanca yöntemi ile allaha şükür hiçbirşey yok gayet sağlıklı geçti ve 4. Günden sonra gümüs hızma taktım hatta deldirdikten bir gün sonra ablam ev taşıyordu ona yardıma gittim toz içinde kaldım ama hep yara bandı ile kapattım bence temiz tutmakta bitiyo bütün olay. Ve kesinlikle hiç acımıyo sivilceden bile az can yakıyo emin olun :)

11. pofuduk

pofuduk Forum Okuru

hayır acımıyor tabikide:)

ben yeni deldirdim kulak gibi hiç acımıyor:) uyusturuyorlar zaten sen sadece oradaki işlemi hayal ediyorsun var olduğunu biliyorsun yanii hiiç korkma acımıyorr :)

12. Misafir Melek

=)

bndede hızma var.burunu deldirirken biraz tedirgin oluyosunuz ama gerçekten acımasınma rağmen dayanılmıycak kadar değil yani ... ilk bi hafta alışamıyosunuz ama sonrası çok güzel ben onunla çok mutluyum wllaa tawsiye ederm ayrı bi tarz çokta güzel duruyo ama buruna zarar wereblcek hızmalar yani metal olanları falan takmanızı tawsiye etmem gümüş kullanıyorum ben memnunum =) Baya zaman geçti bi sorun yok şuanlık =)

13. sosyal kelebek

sosyal kelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende hızmalılardandım hiç acımıyoki gözünüzü korkutuyolar o kadar abartcak ta bişey yok yok temiz tutn yok toz kapmasın 2 gün su değmiycek o kadar çok ta şık duruyolar bnm hızmam uyurken çıkmış deliği kapandı bi daha da deldirmedm

14. Misafir Melek

Ya ben 2 gün önce burnumu deldirdim herhangi bir krem kullanmam gerekiyor mu temizligi için ? bide okullar açılıyor sürekli çıkarıp takmam gerekecek bir sorun olur mu ?

15. Misafir Melek

arkadaslar hc acımıyo ki bn bu olylrdan ck korkn bi insnm uc ayda cesaretmi toplypta gttm hcbse olmyo kulktn ble daa az acyo yas ble glmdi gzmden yanı hc korkmyn ıstyn yptrsn içinzde klmsn

Hızma Sevenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğur arslan-altın hızma

uğur arslan-altın hızma

kavga ayakta güzel altın hızma notaları altın hızma nota aşk yürekte güzel dua dudakta altin hizma mulayim seni haktan dileyim yaz gunu temmuzda sen terle ben sileyim yildiz bir gokte guzel birde ayrilikta ay bir yildizla guzel birde bayrakta dusman pusuda guzel dost yanimda kan damarda guzel intikam yakinda ask yurekte guzel dua dudakta kavga ayakta guzel olum yatakta cay bardakta su irmakta...
  2. Klasik sevenlere

Klasik sevenlere

Klasik sevenlere Klasik tarzdan hoşlanıyorsanız Pabetland mağazasında satılan bu modeli tercih edebilirsiniz. Bronz metal ayaklı ve beyaz cam şapkalı bu masa üstü lambasının fiyatı 249 YTL.
  3. yıldız sevenlere

yıldız sevenlere

Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 650x500 px Ve Boyutu 30KB.
  4. izel sevenler

izel sevenler

en iyi şarkısı sizce ?

Sayfayı Paylaş