Hızma Sevenler

hayır acımıyor tabikide:)

canımm bende çokkk istiyorumm hatta arada yapışkanlı olanlardan takıyorumm.. ama deldiremedimm korkuma

az cesaretin verin bana nolurrrrrrrr çokkk acıyomuuu

ben yeni deldirdim kulak gibi hiç acımıyor:) uyusturuyorlar zaten sen sadece oradaki işlemi hayal ediyorsun var olduğunu biliyorsun yanii hiiç korkma acımıyorr :)

=)

bndede hızma var.burunu deldirirken biraz tedirgin oluyosunuz ama gerçekten acımasınma rağmen dayanılmıycak kadar değil yani ... ilk bi hafta alışamıyosunuz ama sonrası çok güzel ben onunla çok mutluyum wllaa tawsiye ederm ayrı bi tarz çokta güzel duruyo ama buruna zarar wereblcek hızmalar yani metal olanları falan takmanızı tawsiye etmem gümüş kullanıyorum ben memnunum =) Baya zaman geçti bi sorun yok şuanlık =)

bende hızmalılardandım hiç acımıyoki gözünüzü korkutuyolar o kadar abartcak ta bişey yok yok temiz tutn yok toz kapmasın 2 gün su değmiycek o kadar çok ta şık duruyolar bnm hızmam uyurken çıkmış deliği kapandı bi daha da deldirmedm

Ya ben 2 gün önce burnumu deldirdim herhangi bir krem kullanmam gerekiyor mu temizligi için ? bide okullar açılıyor sürekli çıkarıp takmam gerekecek bir sorun olur mu ?

arkadaslar hc acımıyo ki bn bu olylrdan ck korkn bi insnm uc ayda cesaretmi toplypta gttm hcbse olmyo kulktn ble daa az acyo yas ble glmdi gzmden yanı hc korkmyn ıstyn yptrsn içinzde klmsn

Yaklaşık bir yıl düşünüp anneminde korkusuna cesaret edemeyerek deldiremediğim ancak yaklaşık iki ay önce bir deli cesaretiyle deldirdiğim ilk zamanlar benim elimin durmadığından çok oynadığım oynama mikrop kapar diye elli kere uyarsalarda bir sıkıntı yaşamadım ve 2 ayda üç yada dört hızma değiştirdiğim değiştirirkende hızmayı vazeline batırıyorum ama bir çok kez unutarak çarpıp kanattığım çıkarırkende ara ara kanayan ama kendisiyle mutlu olduğum bir arkadaşımdır kendisi :) :) korkmayın ama deldirirken ben çok seviyorum kendisini :)

Kizlar bir sorunum var dun burnumu deldirdim tabancayla. Antibiotikli krem surdum gece burnuma vurdum uyurken sabahtan beri hizmam cikip duruyir geri sokuyorum aniden cikiyor. Burnum ici sisyi ama bir rahatsizlik yok. Anlamadim normal mi bu degil mi? Krem yagli diye cikiyor yoksa icinde sislik oldu icin mu cikiyor. Lutfen yardimedin.

Kizlar bir sorunum var dun burnumu deldirdim tabancayla. Antibiotikli krem surdum gece burnuma vurdum uyurken sabahtan beri hizmam cikip duruyir geri sokuyorum aniden cikiyor. Burnum ici sisyi ama bir rahatsizlik yok. Anlamadim normal mi bu degil mi? Krem yagli diye cikiyor yoksa icinde sislik oldu icin mu cikiyor. Lutfen yardimedin.

Burun şişerse hızma çıkmaz. Krem sürdüğünüz için hızmanız çıkmıştır.Malum kremlerin çoğu yağ bazlı . Ama bu gibi durumlarda işlemi yaptırdığınız yere danışmak en doğrusu.

Geri