gebe
  1. iikraa

iikraa Forum Okuru

hizmetcimi isden cikartmalimiyim?

Konu, 'Tavsiye Al' kısmında iikraa tarafından paylaşıldı.

merhaba hanimlar kafam cok karisik benim evde bi yardimcim var cunku 6aylik bi oglum var ve onunla ilgilnmekden hic biise elimi suremiyorum. neyse yurt disinda yasiyorum yardimcim gercekden fakir yani oyle soyluyo kocasi calimiyo bitek bizim verdigimiz maas var ellerinde ikide okula giden cocuklari var ama kadini gorseniz okadar suslu ki ondaki makyaj malzemesi kimsede yoktur heralde ve gecen yilbasina eve cam agaci alip suslemisler.beni ilgilndirmez tabi ama para yok diye aglayan bi insan bunlara nasil para bulur anlamamm.

neyse ben kadina cok iyi davraniyorum yaptiga hic karismadikca bu iyice sapitti mesela orayi birakip buraya gelirmisin diyorum hic dinlermiyo yemegi yagsiz ve tutsuz yap cok az at diyorum hic orali degil daha bir yigin boyle ornek var.

en son olArakkda kremimi kullandigini fark ettim bi krem sonucda nolcak biliyorum ama izinsiz almasi hic ama hic hos degil bence.istese zatn bn ona hediyede ederim.

neyse isden cikarip yerine baskasini alsam bu kadndan hic farkli olmicak eminim.kimseyi almasam bu sefer ben hic bi is yapamicam.yada araya mesafe koysam nasil davransam bilmiyorum.ya ben birine karsi ya iyi davranirim yada kotu kotu davranmak istmiyorum sizce napmaliyim

fikirlerinize cok ihtiyacim var herkeze sevgiler...

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Gonder gitsin bence yerine gelicek kisi daha ii olucaktir eminim..Ayni seyi bende yasadim:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bencede işten çıkar. Çünkü başta nasıl alışmış ise öyle gider. Bu saatten sonra ters yada katı davranman para etmez. Yeni birini bul ve bunda yaptığının tam tersini ilk günden ona yap yani biraz katı ol... Senin yardımcı resmen yüz bulmuş, iki yüzü istiyor...

4. iikraa

iikraa Forum Okuru

haklisiniz gergekden bi ikinci ilk basdaki bundan da beterdi bazen tam sinirlenip kizcak gibi oluyorum yapamiyorum ama hic beni dinlemiyo sanki evin hanimi o.ben baska yardimci aramaya baslasam ii olcak heralde.param yok diyip agliyo nasil cikarcam hic bilmiyorum.yani aglamiyo cok dert yaniyo.

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    İnsanların iyi niyetlerini ne yazıkki böyle sömürüp suistimal edenler oluyor.Bende senin gibi yufka yürekliyim normalde evime temizlik için gelen kadınla birlikte çalışıyorum asla şurayı böyle yap şöyle yap diyemiyorum gerçi benim şimdilik bir şikayetim yok daha sonra bilemem sonuçta ben arada alıyorum ama sizin ilişkiniz artık yüz göz olmuş durumda .Karşındaki kişi senin iyi niyetinden istifade ediyor bence.Şu an için katı davranıp kurallar koysanda fayda etmez ama yeni birini istediğin şekilde yönlendirebilirsin sonuçta tecrüben var canım:)

hizmetcimi isden cikartmalimiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İsimden İsim

İsimden İsim

Bir isim veriyoruz, alttaki bu ismin son harfinden bir isim buluyor ve devam ediyoruz. Başlıyorum: Erkan
  2. isim

isim

Rüyadaki isimler çok önemlidir. İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.
  3. is

is

maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
  4. isim değiştirme

isim değiştirme

arkadaşlar ismimi değiştirmek istiyorum,bana lütfen yardımcı olurmusunuz,nufustaki ismim farklı bana söylenen isim farklı nasıl işlem yapılıyor avukata gerek varmı,ne kadar para harcanıyo şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş