Hobbyniz varmi meleklerim?

smiley

Daimi Üye
Üye
Hobbyniz varmi meleklerim?
Kizlar ben bekar ikene bos zamanlarimi dolu dolu gecirirdim, mesela arkadaslarimla bulusur, gezmeye giderdim, spora giderdim, ingilizce kursuna giderdim, uzuuun yürüs yapar, sabahlari isden önce kosuya giderdim... aklima ne gelirse onu yapardim.
Evlendikten sonra azar azar yasaklar gelmeye basladi, kursu iptal ettim, gezmeler azaldi, arkadaslarimla görümse azaldi.. bir kac aydabir görüsür olmustum.
Simdi ise engel yani yasak yok denilecek kadar az ama benim artik hobbim kalmadi, bos vaktimi nasil gecirecegimi bilemiyorum.. canim hic birsey yapmak istemiyor... evde durmak oturmaktan bunaldim ama suan ise elim mahkum ayakta fazla durunca agrilar basliyor.. uzun oturunca agrilar basliyor.. sürekli hayal kurmayla, namaz kilmayla, dua okumayla gün gecmiyor... isde fazla yapamiyorum .. bunaldim anliycaniz artik yazmaktan bile yoruldum..

belki bana güzel degisik önerilerde buluna bilirsiniz diye soruyorum size... gününüz nasil geciyor? Hobileriniz varmis sizin? Eslerinizin hobbyleri varmi varsa sizinlle birliktemi yoksa yalnizmi geciriyorlar vakitlerini?

siz nelerden hoslaniyorsunuz? ne yapmayi seviyorsunuz?
hadi paylasin benimle anaciklarim :D:D

Geri