gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Hobbyniz varmi meleklerim?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Kizlar ben bekar ikene bos zamanlarimi dolu dolu gecirirdim, mesela arkadaslarimla bulusur, gezmeye giderdim, spora giderdim, ingilizce kursuna giderdim, uzuuun yürüs yapar, sabahlari isden önce kosuya giderdim... aklima ne gelirse onu yapardim. Evlendikten sonra azar azar yasaklar gelmeye basladi, kursu iptal ettim, gezmeler azaldi, arkadaslarimla görümse azaldi.. bir kac aydabir görüsür olmustum. Simdi ise engel yani yasak yok denilecek kadar az ama benim artik hobbim kalmadi, bos vaktimi nasil gecirecegimi bilemiyorum.. canim hic birsey yapmak istemiyor... evde durmak oturmaktan bunaldim ama suan ise elim mahkum ayakta fazla durunca agrilar basliyor.. uzun oturunca agrilar basliyor.. sürekli hayal kurmayla, namaz kilmayla, dua okumayla gün gecmiyor... isde fazla yapamiyorum .. bunaldim anliycaniz artik yazmaktan bile yoruldum..

belki bana güzel degisik önerilerde buluna bilirsiniz diye soruyorum size... gününüz nasil geciyor? Hobileriniz varmis sizin? Eslerinizin hobbyleri varmi varsa sizinlle birliktemi yoksa yalnizmi geciriyorlar vakitlerini?

siz nelerden hoslaniyorsunuz? ne yapmayi seviyorsunuz?
    hadi paylasin benimle anaciklarim :D:D

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meleğim bekarken yaptıklarını şimdi de yapmamak için bi sebep var mı??? ;)

Hobbyniz varmi meleklerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. varmisin? yokmusun?

varmisin? yokmusun?

yeni bir oyun show tvde yayinlanan ve sevilen bir yarisma ,bizim oyunda para olmasada geyik var ben baslatiyorum acaba varmisin yokmusun? yarin bütün gün temizlik yapmaya varmisin yokmusun?
  2. bereketi  varmi

bereketi varmi

Bereketi Var mı? Benî İsrail zamanında salih bir kimsenin üç tane oğlu varmış. Bir gün o zat ağır hastalanır ve artık hayatından ümid kesilince büyük oğlu, küçük kardeşlerini çağırır ve: - Ey kardeşlerim, pederimizin epeyce malı var. Fakat bugün kendisinin hizmeti ise ağırdır. İsterseniz sizler malına varis olun ve hizmetini bana bırakın, isterseniz malı bana verin hizmetini sizler yapın,...
  3. ispanyadan melekler varmi

ispanyadan melekler varmi

:muz:merhaba ben madridde yasiyorum eger benim gibi melekler varsa tanisalim :f040:
  4. yeni melekle samataya varmisiniz?

yeni melekle samataya varmisiniz?

burasida benim topigim olsun, samata girla olsun....tanismaya ,kaynasmaya niyeti olan buyursun ,sohbetimiz bolca olsun ....:A
  5. melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi????

melekler aranizda AMC tenceresini kullanan varmi????

slm melekler 2 yildir amc tencerem var ama hala tam olarak kullanamiyorum kullanan arkadaslar varsa yardimci olurmusunuz???

Sayfayı Paylaş