gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hocaları ünlüleri anlattı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

mimar sinan üniversitesi tiyatro bölümü hocaları [​IMG]

MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ TİYATRO BÖLÜMÜ'NÜN BAŞKANI ZELİHA BERKSOY, BUGÜN BİRBİRİNDEN ÜNLÜ OLAN OYUNCU ÖĞRENCİLERİNİN, OKUL YILLARINDAKİ HALLERİNİ ANLATTI..

Dizi sektöründe boy gösteren birçok ünlü oyuncunun eğitim aldığı Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nün kurucu üyesi ve başkanı Zeliha Berksoy, mezun ettiği öğrencilerine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Nejat İşler'in okul yıllarında son derece sakin bir kişiliğe sahip olduğunu belirten Berksoy, 'Nejat, arkadaşlarının tüm sorunlarına koşuştururdu. Hem okudu, hem çalıştı. Okuldan çok iyi dereceyle mezun oldu' dedi.

TİYATRO DA YAPAR!
    En popüler öğrencilerinden Bergüzar Korel'in ise işini sebatla yapan, çok çalışkan bir kız olduğunu belirten Berksoy, ekledi: 'Bazıları için güzellik dezavantaj olabilir ama Bergüzar güzelliğine yenik düşen bir kız değildi. Kendisi okuldan henüz yeni mezun oldu. Bence ileride tiyatro da yapacaktır.' Berksoy, diğer meşhur öğrencileri için ise şu açıklamalarda bulundu:

BESTE KARINCA!
    'Timuçin Esen, duyarlılığı son derece yüksek ve çok yetenekli bir gençti. Sahne için elinden gelen her şeyi yapardı. Beste Bereket ise, okuldayken karınca gibi bir kızdı. Hâlâ da öyle. Beste, çok meraklı ve araştırmacıdır. Okuldan çok iyi derece ile mezun oldu. Bir gün, beni Almanya'dan aradı. Derslerde anlattığım bir oyunu orada izlemiş. Bana 'İyi ki sizin öğrenciniz olmuşuz. İyi ki bize bu oyundan bahsetmişsiniz' dedi.'

Hocaları ünlüleri anlattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hocanın şarkısı :)))

Hocanın şarkısı :)))

MRB ARKADAŞLAR BEN DE BİR OKUL ANIMI ANLATMAK İSTİYORUM . LİSE YILLARIN TAM BİR MANYAKLIK ABİDESİ OLACAK ŞEKİLDE SIRADIŞI HAREKET YAPAR ARKADAŞLARIMI GÜLDÜRÜP HOCALARIMIZI SİNİR EDERDİM . LİSEDE ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURMUŞTUM VE BİR ÇOĞU İLE HALEN GÖRÜŞÜYORUM . BİR GÜN OKULUMUZUN BODRUM KATINDAKİ DERSLER İLE İLGİLİ FİLM İZLEME ODASINDAN YUKARI DOĞRU ÇIKARKEN O ZAMANLAR DİLİMİZE TAKILMIŞ...
  2. Anlat

Anlat

beni bir kelime ile anlat cevapları Anlamaya çalışmak herşeyi anlamlandırmak dünyayı ne zor geliyor insana.... Sabrı anlat bana... Mağlubiyetlere dayanmayı öğret ruhuma Bir ışık yak aydınlansın ufuklarım Söyle ne vâkit sona erer bu amansız sınanma? Özlemi anlat bana... Göğünde kanat çırpan vuslat kuşları Nereye konarlar yorulduklarında? Ayaz yemiş sevdaların bakışlarındaki...
  3. Yaşam Koçu Laura Day Hollywood ünlülerini anlattı

Yaşam Koçu Laura Day Hollywood ünlülerini anlattı

ünlülerde sizin benim gibi bir insan ve yaşadıklarını altetmek için yaşam koçu kullanıyorlarmış.Yaşanan sorunlar ünlü,sıradan kimseye ayırmıyor gördüğünüz gibi ve biz koçsuz başa çıkabiliyoruz ne mutlu. Demi Moore, Brad Pitt, Nicole Kidman gibi pek çok Hollywood yıldızına yaşam koçluğu yapan Laura Day, ünlülere verdiği önerileri 'Welcome to Your Crisis' adlı kitapta topladı. İşte hayatın...
  4. İyiki doğdun hocam

İyiki doğdun hocam

Bir telaş bir telaş .. sınıf öğretmenimizin doğum günü olduğunu söylediler . bizde iyi çocuklarız tabi pastaneden pasta sipariş ettik hemen. geldi , sıraları hazırladık derken kapıda duran nöbetçi hoca geliyor dedi yaktık mumları . hocamız gelince mutlu yıllar diledik hepimiz tek tek kutladık. canım öğretmenim çok duygulanmış .şu cümleler çıktı dudaklarından " çok mutlu oldum ama bugün...
  5. Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları Nasrettin Hocanın Fıkraları Güldürdüğü kadar insanı düşünmeye de zorlayan Nasrettin Hocanın gerçek olduğuna inanınlan fıkralarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SANATIN YARISI Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Aradan altı yedi ay geçmiş. Bir gün anacağı çocuğu yanına oturtup: - Anlat bakalım oğlum demiş bu kadar...

Sayfayı Paylaş