gebe
  1. !...rüzgarperisi...!

!...rüzgarperisi...! Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hocalarımıza yazık ettik yazık :D

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında !...rüzgarperisi...! tarafından paylaşıldı.

lise son sınıftaydım o zamanlar biz hocaları onlarda bizi hiç sevmezdi.neyse bi gün bizim sınıftan bi çocuk telefonuna diiiiitttttt sesi yüklemiş böyle çok tiz bi şekilde diiiitt diye sürekli çaldığını düşünün kafayı yiyoruz o çaldığında. o günde hiç ama hiç sevmediğimiz bi hocanın dersi vardı ben dedimki bu sesi ona dinletelim dersi kaynatalım fikir benden icraat onlarda tabi arkadaş Atatürk resminin altına koydu teli ordan çalıyo hoca çıldırdı nerden geliyo bu ses diyo biz ne sesi hocam falan yapıoruz hoca kafayı yemek üzere siz görürsünüz dedi çıktı sınıftan müdür yardımcısını çağırmış oda geldi arama yapılıo hiç birimizin telinden çıkmıyo ses hocalar şaşırıyo aslında resme doğru gidiyolar ama kimsenin aklına orası gelmiyo :D bi ders öyle kaynadı yani en sonunda müdür yardımcısı bu pislik sınıfta daha fazla durmucam hocam dedi gitti arkasındanda diğer hoca gitti he he he :huhe::piha::hhh:

2. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  3. dilegimm

dilegimm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mutlu sonnn helal, maşallah kaynatmışsın dersi:)

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yazık kızım ya ah ah

5. seyma_rky

seyma_rky Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buna asla cesaret edemezdim sanırsam :D

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
  7. peri_09

peri_09 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bakin arkadaşlar öbür dünyada cekersiniz
    :);)

hocalarımıza yazık ettik yazık :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lisedeki coğrafya hocamıza yazık ya:(

lisedeki coğrafya hocamıza yazık ya:(

lisenin son sınıfındayım.coğrafya hocamız çok yaşlıydı.yazık sesi bile çıkmıyordu..bizim erkek arkadaşlarda iri yarılar tabi..yazık hocayı sıkıştırıp duruyorlardı..hoca birgün kızdı arka sıradakilere..hemen geldiler yanına ne diyon sen diye hocanın üstüne yürüdüler:(hoca yazık yapmayın ewladım diyordu hala..yerinize geçin diyordu..ama nerde bizimkiler baktılar hoca tırsıyo dediler ki..iki kez...
  2. yazık olur

yazık olur

birbirlerine çok yakışan ve ideal eş olan çiftimiz Emine Ün ile Emre kınay boşanacaklar mış....... EMRE KINAY AŞK YAŞAMIYOR! EMİNE ÜN’DEN BOŞANACAĞI KONUŞULAN EMRE KINAY, BEYOĞLU’NDA BANU ÇİÇEK’LE GÖRÜNTÜLENDİ. Eşi Emine Ün'den boşanma kararı alan Emre Kınay, tiyatrocu Banu Çiçek'le Beyoğlu'nda gezerken gazetecilerle karşılaştı. Kınay, 'Aşk yaşıyor diye yazarsanız mahkemeye veririm. Hadi...
  3. yazıklar olsun

yazıklar olsun

abim askere gitti bu hafta kirayı da veremedik bugün patrondan avans istedim haftalık 35 veren adam 30 verdi ne diyeceğimi bilemedim ben adamdan fazla para beklerken o azaltıyo haftalığı sabır rabbim sabır... ağlamamak için kendimi zor tuttum

Sayfayı Paylaş