gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

hocam affedin beni !!!!

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

ben bi gun fotograf makınasını okula goturmustum... oturdugum sıra ogretmen masasınn tam onu .. yıne bı gun dersteyım tarıh hocamız derste ders anlatıyorr bende gızlı gızlı fotograf makınesıyle hocann kel ! kafasını zumladım kafasını o şekıl cektım.

dıger gun bılgısayar dersınde ogretmenler odasındakı bılgısayara o resmı attım ve ısmını atom karınca dıye yazdım ogun bu gundur hocamısın ismı atom ooldu... adam ne yaptı ne ettı bulamadı benı ayrıca benı cok sever ben oldugumu tahmın etcenı sanmıyorum uzgunum :) affedın benı hocam okuldan mezun olurken soz merakınızı gıdercem ben oldugumu ıtıraf etcem

hocam affedin beni !!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hocanın şarkısı :)))

Hocanın şarkısı :)))

MRB ARKADAŞLAR BEN DE BİR OKUL ANIMI ANLATMAK İSTİYORUM . LİSE YILLARIN TAM BİR MANYAKLIK ABİDESİ OLACAK ŞEKİLDE SIRADIŞI HAREKET YAPAR ARKADAŞLARIMI GÜLDÜRÜP HOCALARIMIZI SİNİR EDERDİM . LİSEDE ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURMUŞTUM VE BİR ÇOĞU İLE HALEN GÖRÜŞÜYORUM . BİR GÜN OKULUMUZUN BODRUM KATINDAKİ DERSLER İLE İLGİLİ FİLM İZLEME ODASINDAN YUKARI DOĞRU ÇIKARKEN O ZAMANLAR DİLİMİZE TAKILMIŞ...
  2. affedın benı :'(

affedın benı :'(

aileme ... affedın benı sızınle 3 yıl gecırdım ve cok guzel gunlerım oldu ama ben annemın yanına donmek zorundayım sızı cok sevıyorum ama yanınızda yapoamıyorum.bılıyorumkı benı affetmıceksınız ve benımle bır daha konusmucaksınız ... hayat keske boyle olmasaydı baba . keske boyle olmasaydıda benı 2 kısının arasında bırakmasaydı :'(
  3. "Kocayı boşayıp hocayı alacağım"

"Kocayı boşayıp hocayı alacağım"

bukadarıda olur mu demeyin meleklerim.oluyomuş işte baya şaşırdım.bu magazinciler varya ne yapıcağını bilmiyolar.allah akıl versn onlara.:hahaha: Yok Böyle Dans yarışmasına önceki akşam Defne Joy Foster’ın gafı damga vurdu Dansını yaptıktan sonra jürinin karşısına gelen Foster, “Kocayı boşayıp hocayı alacağım” deyince salonda bir uğultu koptu. Ünlü sunucu bunun üzerine,...
  4. İyiki doğdun hocam

İyiki doğdun hocam

Bir telaş bir telaş .. sınıf öğretmenimizin doğum günü olduğunu söylediler . bizde iyi çocuklarız tabi pastaneden pasta sipariş ettik hemen. geldi , sıraları hazırladık derken kapıda duran nöbetçi hoca geliyor dedi yaktık mumları . hocamız gelince mutlu yıllar diledik hepimiz tek tek kutladık. canım öğretmenim çok duygulanmış .şu cümleler çıktı dudaklarından " çok mutlu oldum ama bugün...
  5. Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları Nasrettin Hocanın Fıkraları Güldürdüğü kadar insanı düşünmeye de zorlayan Nasrettin Hocanın gerçek olduğuna inanınlan fıkralarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SANATIN YARISI Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Aradan altı yedi ay geçmiş. Bir gün anacağı çocuğu yanına oturtup: - Anlat bakalım oğlum demiş bu kadar...

Sayfayı Paylaş