gebe
  1. YİNG YANG

YİNG YANG Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hocanın şarkısı :)))

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında YİNG YANG tarafından paylaşıldı.

MRB ARKADAŞLAR BEN DE BİR OKUL ANIMI ANLATMAK İSTİYORUM . LİSE YILLARIN TAM BİR MANYAKLIK ABİDESİ OLACAK ŞEKİLDE SIRADIŞI HAREKET YAPAR ARKADAŞLARIMI GÜLDÜRÜP HOCALARIMIZI SİNİR EDERDİM . LİSEDE ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURMUŞTUM VE BİR ÇOĞU İLE HALEN GÖRÜŞÜYORUM . BİR GÜN OKULUMUZUN BODRUM KATINDAKİ DERSLER İLE İLGİLİ FİLM İZLEME ODASINDAN YUKARI DOĞRU ÇIKARKEN O ZAMANLAR DİLİMİZE TAKILMIŞ OLAN ‘’ L ELE LE SAKİNE’’ ŞARKISINI HEM SÖYLÜYORUZ HEM DE HALAY ÇEKEREK MERDİVENLERDEN ÇIKIYORUZ. SESİMİZDE ÇOK YÜKSEK ÇIKIYORDU ZATEN VE TAM MERDİVENLERİN KÖŞESİNDEN DÖNECEĞİMİZDE BRANŞ DERSİMİZE GİREN SAKİNE HOCA İLE KARŞILAŞTIK KADIN BİZİM SESİMİZİ DUYMUŞ OLACAK Kİ BİR ANDA ONUNLA DALGA GEÇTİĞİMİZİ ZANNETMİŞ ŞEKİLDE YÜZÜMÜZE BAKTI AMA BİZ HİÇ İSTİFİMİZİ BOZMADAN AYNI ŞEKİLDE İLERLEDİK VE O DA ORACIKTA ŞOK VAZİYETTE KALDI ….. :yahoo::yahoo::yahoo:

2. qontes_18

qontes_18 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oyş cok guldummm o hocanın yuzunu gormek ısterdım :D

Hocanın şarkısı :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyaz Hocanın Çocukluğu

Beyaz Hocanın Çocukluğu

nasrettin hocanın çocuklugu nasrettin hocanın çocukluğu hoca çocukluğu nasreddin hoca nın çoçukluğu
  2. "Kocayı boşayıp hocayı alacağım"

"Kocayı boşayıp hocayı alacağım"

bukadarıda olur mu demeyin meleklerim.oluyomuş işte baya şaşırdım.bu magazinciler varya ne yapıcağını bilmiyolar.allah akıl versn onlara.:hahaha: Yok Böyle Dans yarışmasına önceki akşam Defne Joy Foster’ın gafı damga vurdu Dansını yaptıktan sonra jürinin karşısına gelen Foster, “Kocayı boşayıp hocayı alacağım” deyince salonda bir uğultu koptu. Ünlü sunucu bunun üzerine,...
  3. İyiki doğdun hocam

İyiki doğdun hocam

Bir telaş bir telaş .. sınıf öğretmenimizin doğum günü olduğunu söylediler . bizde iyi çocuklarız tabi pastaneden pasta sipariş ettik hemen. geldi , sıraları hazırladık derken kapıda duran nöbetçi hoca geliyor dedi yaktık mumları . hocamız gelince mutlu yıllar diledik hepimiz tek tek kutladık. canım öğretmenim çok duygulanmış .şu cümleler çıktı dudaklarından " çok mutlu oldum ama bugün...
  4. Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocadan Gerçek Fıkralar

Nasrettin Hocanın Gerçek Fıkraları Nasrettin Hocanın Fıkraları Güldürdüğü kadar insanı düşünmeye de zorlayan Nasrettin Hocanın gerçek olduğuna inanınlan fıkralarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) SANATIN YARISI Nasreddin Hoca çocukken onu bir terzinin yanına çırak olarak vermişler. Aradan altı yedi ay geçmiş. Bir gün anacağı çocuğu yanına oturtup: - Anlat bakalım oğlum demiş bu kadar...
  5. Nasrettin Hocanın Turşu Fıkrası

Nasrettin Hocanın Turşu Fıkrası

Nasrettin Hocanın Turşu Fıkrası için yazıyorum size bu fıkrayı biliyordum ama bazı yerlerini unutmuşum akşama fıkra partimiz var anlatmayı düşünüyorum :)

Sayfayı Paylaş