gebe
  1. sibel_güngör

sibel_güngör Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

HodobaX Zayıflama Kapsülü Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında sibel_güngör tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar zayıflamayı kafaya taktım,(edit ecelin) (edit Sibel HodobaX) : ))) diye bir ürün çıktı bilgisi kullanan faydasını gören hakkında bilgi sahibi olan lütfen paylaşsın. HodobaX Resmi İnternet Sitesi

buradan takip edebilirsiniz.

Son düzenleme: 18 Temmuz 2008
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: HodobaX Zayıflama Kapsülü Hakkında Bilgisi Olan Varmı?
    arkadaşım lütfen ürün ve site ismi verme adresi şimdilik editliyorum bidahaki seferinde direk ban sebebidir bilginize....

3. sibel_güngör

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iyide bu kadar geniş çaplı bir platformda bunu reklam olarakmı algılıyorsunuz

4. sibel_güngör

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

(edit ecelin) ya sabır neyse selametle kalın :argue:

HodobaX Zayıflama Kapsülü Hakkında Bilgisi Olan Varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisi olan varmı.?

bilgisi olan varmı.?

merhaba 1.5 yıllık evliyim.6 ay önce 1 düşüğüm oldu 2 haftalık(beta hcg 38 küsür)adetle.hiçbir müdahale olmadı.eşim sperm testi yaptırdı ve üroloji doktoru sperm testine göre spermde hareket olmadığını ve 6 ay içinde herhangi 1 hastalık oldumu veya ilaç kullandımı dedi.fakat hiçbir şekilde eşim hastalanmadı ve ilaç kullanmadı.sperm hareketsiz dedi.1 kez daha sperm testi istedi 3 gün...
  2. yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

kızlar yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı? baybstar die bi markanın testleri varmış.yumurtlama gününüzü tayin ediyormuş..idrardan ve tükürükten yapılıyormuş.24-48 saat öncesinde yumurtlama zamanınızın geldiğini gösteriormuş..
  3. Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Melekler benim omurilikte düzleşme var ve doktor bana fizik tedavi önerdi bizim evin yanındada masaj yatakları var uzak doğudan gelen taşlarla tedavi ediyolar bende orda tedaviye başlamak istiyorum bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum
  4. zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

Dişlerimi yaptıracağım ve bir arkadaşım zirkonyum önerdi. Bilemiyorum, elbette dişçime de danışacağım ama bilen varsa yazarsa sevinirim, ön bilgi olarak..
  5. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi

Sayfayı Paylaş