gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hollandaca Güzel Sözler Hollandaca Güzel Mesajlar,

Sevgili melekler, bu yazımızda Hollandaca güzel söler, mesajlardan bazılarını anlamlarıyla sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

- Ik wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen.

Sevginin ne anlama geldigini bilmiyordum ama seni gorunce hemen hissettim.

- De wereld is mooier met jou!

Dünya seninle güzel.

- Ik wou je mijn hart geven maar dat ging niet.want je had m'n hart al gestolen.

Sana kalbimi vermek istiyordum ama olmadı. çunki sen kalbimi çaldın.

- Liefde is als oorlog : gemakkelijk te beginnen, maar moeilijk te beeindigen.

Aşk savaş gibidir: başlaması kolay ama bitirmesi zor.

- Er is geen sms ter wereld die kan beschrijven hoeveel ik van jou hou.

Dünyada seni ne kadar sevdiğimi anlatabilen bir mesaj yoktur.

- Een vlinder kan niet zonder vleugels , een ijsbeer kan niet zonder kou en ik, ik kan niet zonder jou.

Kelebek kanatsız yapamaz, kutup ayısı soğuksuz yapamaz, ben, ben sensiz yapamam.

- Zonder jou heeft mijn leven geen zin.

Sensiz hayatimin tadi olmaz.

- Je moest eens weten hoe gelukkig ik ben als ik naar je kijk .

Sana baktikça ne kadar mutlu oldugumu bir bilsen.

Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlığı anlatan mesajlar ve güzel sözler arkadaşlarım. Bazende yalnızlığın aslında insanı tribe koyduğunu ispat eden faceden arakladığım bir tane söz var ona bittim :) Dam başı ve saksağanı çağrıştırıyor :lau::hmm::hmm: ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :) dayim seni sordu hangi demet kadir inanir (: Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir,...
  2. Hollandaca Güzel Mesajlar

Hollandaca Güzel Mesajlar

Hollandaca Güzel Mesajlar arıyorum ben hollanda da ki sevgilime gönderecem lütfen duyun sesimi
  3. Güzel Mesajlar Hollandaca

Güzel Mesajlar Hollandaca

Hollandaca Güzel Mesajlar Güzel Mesajlar Hollandaca İngilizce güzel mesajlar konularımızın ardından bu seferde gelen yoğun istekler üzerine Hollandaca güzel mesajlar sunmak istiyoruz size Melek'ler:) - De wereld is mooier met jou! - İk wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen. - İk wou je mijn hart geven maar dat ging niet.want je had m'n hart al...
  4. Hollandaca Güzel Sözler

Hollandaca Güzel Sözler

Hollandaca Güzel Sözler istiyorum Hollanda da bir arkadaşım var onunla paylaşacağım bu Hollandaca Güzel Sözleri :)
  5. Fransızca Güzel Sözler Mesajlar

Fransızca Güzel Sözler Mesajlar

Fransızca Güzel Mesajlar Kısa Fransızca Güzel Sözler Sevgili melekler, bu yazımızda Fransızca güzel sözler ve mesajlardan derlediğimiz bir listeyi anlamlarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz :) Je t’aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble. Seni seviyorum sadece senin sen oldugun için değil,benim seninleyken ne olduğum için Aimer et être...

Sayfayı Paylaş