gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

hollywod yıldızlarının ünlü olmadan önceki ilk işleri

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Jennifer Aniston Entertainment sitesi ünlü yıldızların milyon dolarlar kazanmaya başlamadan önce yaptıkları işleri sıraladı.
    Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, Hollywood yıldızı olmadan önce tuvalet temizledi.

Russell Crowe

Kadınların eğlendiği bir gece kulübünde çalışıyordu.

Tom Cruise

Hollywood'un en popüler oyuncularından Tom Cruise, ünlü olmadan önce kilisede çalışıyordu.

Hugh Jackman

Ünlü oyuncunun ilk mesleği bir süpermarkette kasiyerlikti.
    Megan Fox
    Bir içecek mağazasında satış elemanı olarak çalıştı, zaman zaman içecekleri tanıtmak için farklı animasyon kıyafetleri bile giydi.

Brad Pitt

Hollywood'un en yakışıklı ve başarılı oyuncularından biri olarak gösterilen Brad Pitt, sinemadan para kazanmadan önce büyük restoranlara müşteri çekmek için animasyon yapıyordu.

Gerard Butler

İskoç yıldız Butler, ünlü olmadan önce bir hukuk şirketinde asistan olarak çalışıyordu.

Miley Cyrus

Son dönemde MTV Müzik Ödülleri'ndeki aşırı dansıyla gündemden düşmeyen ABD'li yıldız evlere temizlik hizmeti sağlayan bir şirketin işçisiydi.

Lady Gaga

Son dönemin en popüler sanatçılarından biri olan Lady Gaga, ünlü olmadan önce bir restoranda garsonluk yapıyordu.

hollywod yıldızlarının ünlü olmadan önceki ilk işleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlülerimizin önceki halleri

ünlülerimizin önceki halleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ünlü olmadan önce neciydiler.???

ünlü olmadan önce neciydiler.???

türk ünlülerin ünlü olmadan önceki halleri brad pitt gençliği Sevgili meleklerim, bir internet sitesinde gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim, aşağıdaki bulunan ünlülerin resimlerinide ekliyorum, bu ünlü arkadaşlarımız, bakınız daha önceden hangi işleri yapıyorlarmış :) Duyduklarınıza e pardon okuduklarınıza inanmakta güçlük çekeceksiniz :D Beyazıt Öztürk Konservatuarın seramik bölümünden...
  3. İlk dizi yıldızı bendim!

İlk dizi yıldızı bendim!

İlk dizi yıldızı benim demiş berna laçin.. bakın meleklerim açıklaması genişş genişş aşagıda :) Berna Laçin: İşin kaymağını ben yedim, şimdikiler ızdırabını çekiyor Uzun zamandır dizilerde göremediğimiz Berna Laçin, üç sinema projesiyle bomba gibi geri dönüyor. İlk dizisini 19 yaşında çektiğini belirten oyuncu, şimdiki dizileri ise çalışma şartlarının zorluğundan dolayı tercih etmiyor....
  4. Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe İşinden Kovuldu....

Yıldız Tilbe Haberi Yıldış Tilbe İşinden Kovuldu Çılgın bir o kadarda şarkılarıyla bizi mest eden Yıldız Tilbe kendini çılgınlığıyla işinden kovdurmayı becermiş....Bakalım işin iç yüzünde ne varmış..Yani haberin detayları aşağıda.... Yıldız Tilbe Kovuldu! Çılgın sanatçı Yıldız Tilbe, Orhan Gencebay'a saygı albümü için söylediği şarkıyı Youtube'a yükleyince ortalık karıştı. Çılgın...
  5. Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Dünyaca Ünlü Yıldızların Dövmeleri

Bu konu dünyaca ünlü yıldızların dövmeleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlar güzellik uğruna neler yaptırmıyorlar ki ? Estetik operasyonlardan tutun, bölgesel incelme operasyonlarına, liposuctiona kadar pek çok cerrahi girişim onlara vız geliyor. Bu tarz sorunlar bitince de daha da güzel nasıl görünürüm sorusu kafalarını kurcalıyor. Makyajlar türlü türlü bakımlar da...

Sayfayı Paylaş