gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Hollywood’un çılgın güzelinden yine çılgın kareler!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Hollywood’un güzel yıldızı Tara Reid çılgınlıklarına devam ediyor..
    Kendi adını taşıyan reality şovla tüm dünyayı dolaşan ve izlenme rekorları kıran Reid, gece kulüplerini dolaşmadan da edemiyor.

Geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla çılgınlar gibi eğlenen Tara gece kulübü çıkışında kendisini bekleyen kameralara bol bol gülücük dağıttı. Aldığı aşırı alkol gözlerinden okunan güzel yıldız ayakta durmakta güçlük çekti.

Yere düşmemek için yanındaki güzel bayanın elini tutan Tara giydiği mini beyaz elbiseyle büyülerken yanındaki transparan kıyafetli arkadaşı flaşların çakmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Flaşların çakmasıyla siyah transparanından göğüsleri ortaya çıkan Tara’nın arkadaşı paparazzilerin dikkatini dağıttı ve gecenin ilgi odağı oldu.

MUHTEŞEM İKİLİNİN MUHTEŞEM KARELERİ;

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hollywood’un çılgın güzelinden yine çılgın kareler!..
    ikinci paris hilton durumu bence:D görünüşü de benzio

3. kiraze

kiraze Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    boş şeyler bunlar...

Hollywood’un çılgın güzelinden yine çılgın kareler!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çılgın koleksiyoncu

Çılgın koleksiyoncu

Çılgın koleksiyoncu ABD'li Frank Artest, 1965 yılında sakız kağıdı koleksiyonu yapmaya karar verdi. 39 yıl içinde 1 milyonu aşkın sakız kağıdı biriktiren Artest, bunların hepsini birbirine ekleyince 2 dalda Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi. Artest, 267 kilo ile "toplam ağırlık" 13 kilometre ile de "uzun" dallarındaki rekorun sahibi oldu. Miami kentinde gerçekleşen bu...
  2. Çılgın Cüzdanlar ... (:

Çılgın Cüzdanlar ... (:

Kücükken mario oynadigim kommandoyu cüzdan yapmislar yaa :D:D:D ve digerleride cok cilginca olmus acikcasi, sizde hayret edeceksiniz meleklerim buyrun bi göz atin :tik:
  3. Çılgın Yataklar

Çılgın Yataklar

Bu yataklara bayılacaksınız.gerçekten baya ilginç tarzları var.Şahsen ben bazılarının evimde olmasını isterdim :)
  4. Çılgın Koltuklar

Çılgın Koltuklar

çılgın koltuklar "Evimiz, kişiliğimizi yansıtır" diyor ve çılgın bir kişiliğe sahip olan Melek'lerimiz ve bizi ziyaret eden çılgın misafirlerimiz için, çılgın koltuk modellerini sunma çılgınlığını gösteriyoruz bu yazımızda :D:D
  5. çılgın ergen

çılgın ergen

gençlik sorunları ergenlik sorunları nelerdir nasıl baş edilir oğlum motorsiklet istiyor ne yapmalıyım hakkında genel bilgiler burda melekler Ne söylesem dinlemiyor:kafa: benim 17 yaşında bir oğlum var tutturmuş motorsiklet diye arkadaşlarının varmış o da istiyor,almasına alırım ama korkuyorum başına bişi gelir diye babasıda bende konuşuyorum ikna olmuyor:m.c:bize ben dikkatliyim diyor...

Sayfayı Paylaş