gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Hollywood’un En Ünlü Botları Sorel

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

sorel türkiye sorel bot Hollywood’un En Ünlü Botları Sorel
    Hollywood’da kim ne giyse olay olur, sürekli takip edilir ve benimsenir. Kısacası trend olup çıkar. Özellikle ünlülerin çanta ve ayakkabıları akıllardan silinmez. Şimdilerde Hollywood yıldızlarının en sevdiği marka ve dolayısıyla en çok konuşulan botlar Sorel. Sorel botları önce Hollywood’ta sonra tüm dünya da ve elbette ki Türkiye’de de ilgi görmeye başladı. Kısa zamanda ün yapan botlar, trend listelerinin ilk sıralarlarında yer alıyor.
    Sorel botlar kış için hatta kara kış için bile korunaklı ve sıcak. Kalın tabalar, tüylü iç yapısı, ve uzun bağcıklarlarıyla Sorel botlar, soğuğa karşı oldukça donanımlı. Özellikle taban yapısı ve bağcıklarıyla bilinen kış botlarından çok farklı. Düz renklerin yanında alışılmışın dışında desenler ve kürklü tasarımlar Sorel botlarına marjinal bir hava katıyor. Bot boyları kısa ya da çizme gibi biraz daha uzun. Her biri ayrı özellik ve güzellikte. Özellikle gri tonlar gerçekten çok şık.

Ben özellikle bayan ve çocuk botlarını çok beğendim...içi yünlü sıcacık olur :)

Hollywood’un En Ünlü Botları Sorel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Skandallar Kraliçesi Britney Spears Hollywood’un Hangi ünlü Ismini Neden çildirtti?..

Skandallar Kraliçesi Britney Spears Hollywood’un Hangi ünlü Ismini Neden çildirtti?..

Los Angeles'ta başı sürekli polisle derde giren, olay çıkaran, alkolik Britney Spears'la komşu olan ünlü aktör George Clooney çareyi taşınmakta buldu.. Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen George Clooney, huzurlu ve sakin bir hayat için evini satıp taşınmaya karar verdi... Los Angeles'ta son dönemde bunalımlı hayatıyla dünya basınının gündeminden düşmeyen, polisin kapısından...
  2. Ugg botlar ve ünlülerin ugg botları

Ugg botlar ve ünlülerin ugg botları

ugg botlar ugg bot kombinleri botları ünlülerin botları giyen ünlüler
  3. UGG Botlar ünlülerin ayağında

UGG Botlar ünlülerin ayağında

ünlülerin ugg botları Ugg bot çılgınlığını bilmeyen yoktur hatta almayan yoktur.Ben kullanmasamda çok insanda görüyorum herkeste olması beni uyuz ettiği için almıyorum :D Şimdi gelelim ünlülerin Ugg merakına:D
  4. Ünlülerin Seçimi Çizmeler, Botlar

Ünlülerin Seçimi Çizmeler, Botlar

Bu konu; ünlülerin bot ve çizme modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kimisi ugg çizmelerden vazgeçemiyor. Kimisinin favorisi topuklu çizmeler. Kovboy çizmeleri ya da kısa botlar giyenler de var. Genelde ünlülerin gündelik hayatta kullandıkları çizme ve bot modellerini sizler için derledik ve çeşitli kombinlerle göreceğiniz bu çizme ve bot modellerini galerimizden...
  5. en güzel botlar

en güzel botlar

bu boot harikaaa

Sayfayı Paylaş