gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Hollywood'dan ünlülerle görüşüyorum

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ACUN ILICALI, 'VAR MISIN YOK MUSUN?' YARIŞMA PROGRAMINA RENK KATMAK İÇİN HOLLYWOOD'DAN ÜNLÜ OYUNCULARI GETİRMEK İÇİN GÖRÜŞMELER YAPTIĞINI SÖYLEDİ. [​IMG]
    cnntürk'te bir proğrama konuk olan Acun Ilıcalı, 'Var Mısın Yok Musun?' yarışma programına halkın büyük bir ilgi gösterdiğini ve bu sezonun sonuna kadar yarışmanın süreceğini söyledi.

'Bu sezonu bitirir ama hangi kuvvette bitirir bilemiyorum. Halkımız çok ilgi gösteriyor' diye konuşan Acun Ilıcalı, bayramdan sonra haftada 5 günden 4 güne düşmek istediğini ifade etti.

HOLLYWOOD'DAN BAZI ÜNLÜLERLE GÖRÜŞÜYORUM

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Acun, haftada 4-5 gün yayınlanan bir programın aralarında muhakkak farklı atraksiyonlar olması gerektiğine değinerek, şunları söyledi:

'Ya çok ünlü bir kişiyi yarıştıracağım. Ya 5 tane 500 bin yapacağım. Ya da yurt dışından bazı konuklar var, hayır gecesi yapacağım. Haftada 4 gün olan bir projenin mutlaka aralarında bazı atraksiyonlar olmak zorunda. Hep aynı şeyi veremeyiz biz. O yüzden Hollywood'dan bazı ünlülerle görüşüyorum. Böyle bir sürpriz var, kesinleşmeden söylemeyeyim. 'Hadi canım bu gelmez!' denilecek birini getirmek istiyorum'

İLK TEKLİFİ BEYAZ'A GÖTÜRDÜM

'Var Mısın Yok Musun?' yarışmasını sunması için ilk teklifi Beyazıt Öztürk'e yaptığını anlatan Acun Ilıcalı, daha sonra Ahmet Çakar ile görüştüğünü ancak ikisinin de çeşitli nedenlerle istememesi üzerine gözünü karartarak kendisinin sunucu koltuğuna oturduğunu söyledi.

gecce

Hollywood'dan ünlülerle görüşüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aloo kiminle görüşüyorum dialogları

aloo kiminle görüşüyorum dialogları

aloo kiminle görüşüyorum ;? - benimle görüşüyorsunuz buyrun, - aaa, pardon yanlış oldu..! ev telefonunu arayan bir şahıs: -iyi günler hüseyin bey nasılsınız -ben ogluyum efendim -ha pardon çok afedersiniz yanlış numara -? ciddi ciddi yasanmistir. -alo merhaba dingo beyle görüsebilir miyim? -kimmm?!yok burda öle biri kardesim. -a niye orasi dingonun ahiri deil mi? -terbiyesiz. çat...
  2. Hollywood'un Sahte Sarışınları

Hollywood'un Sahte Sarışınları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. HoLLyWood'un komik tipleri

HoLLyWood'un komik tipleri

JeSsiCa SimpSon Tom Cruise Anna NicoLe Smith ArnoLd Shwarzeneger GoLdie Hawn PariS HiLtoN
  4. Hollywood'un en güzel ünlü anneleri

Hollywood'un en güzel ünlü anneleri

hollywood bayan ünlüleri Sekiz aylık ikizleri Max ve Emme ile anneliği tadan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Hollywood'un en seksi ikiz annesi seçildi. İkiz beklediğini öğrendiğinde başta çok şaşırdığını itiraf eden Lopez, "Bu şaşkınlığın yerini zamanla büyük bir mutluluk aldı" şeklinde konuşuyor Salma Hayek Ünlü İspanyol güzel Salma Hayek, kızı Valentina'yı 41 yaşında...
  5. Hollywood'un Seri Katilleri

Hollywood'un Seri Katilleri

JOHN DOE - YEDI Sinema dünyasinin en önemli seri katillerinden biri kuskusuz cinayetlerini bir aziz edasiyla isleyen, kimligi belirsiz oldugu için John Doe adiyla anilan katil. Filmin ilk yarisinda hiç görünmese de Incil’e göre yedi ölümcül günahi isleyenlere karsi açtigi acimasiz savasla Dedektif Mills (Morgan Freeman) ve Somerset (Brad Pitt) ile birlikte izleyicilerin de kanini...

Sayfayı Paylaş