gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Hollywood'un Güzel Oyuncusundan Samimi İtiraf....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Kate Winslet'in Samimi İtirafı Kate Winslet'ten Selülit İtirafı
    Titanik'le bütünleşen güzel oyuncu Kate Winslet samimi itiraflarda bulundu..Vücuduyla ilgili açıklamalarda bulunan Kate Winslet yinede vücuduyla barışık ve kendine güvenim var diye açıklamada bulundu...

Kate Winslet'tan Selülit İtirafı

Hollywood'un en seksi kadınlarından biri olarak gösterilen Kate Winslet, vücuduyla ilgili samimi itiraflarda bulundu

36 yaşındaki oyuncu "Mükemmel göğüslere sahip değilim, aynı zamanda selülitlerim var. Ancak hâlâ çıplak poz verebiliyorum ve kendime güvenimi yitirmedim" diye konuştu. Genç kızken aşırı kilolu olduğunu ve arkadaşlarının kendisiyle dalga geçtiğini söyleyen Winslet, "Ailemin desteği sayesinde kendime hep güvendim" dedi.

esgiii bunu beğendi.
  2. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    bayılıyorum bu kadınaaa böyle bi güzellik olamaaz maşallah ya :)

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
Hollywood'un Güzel Oyuncusundan Samimi İtiraf.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Güz Güzeli

Leman Sam - Güz Güzeli

leman sam güz gülleri gül güzeli nota gül güzeli notaları Elini son defa yanağıma koy İstemiyorsan giderim giderim Serin bir sonbahar akşamında söz İsmini unutur silerim silerim Tuttuğun kalem olsa yüreğinin elleri Bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim Eğer bir masal perisi girerse rüyalarına Öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti Uğruna döktüğüm gözyaşlarım için Yağmurdan özür...
  2. Leman Sam - Gül Güzeli

Leman Sam - Gül Güzeli

Elini son defa yanağıma koy İstemiyorsan giderim giderim Serin bir sonbahar akşamında söz İsmini unutur silerim silerim Tuttuğum kalem olsa, yüreğinin elleri Bir defa daha yazsa, bebeğim bebeğim bebeğim Eğer bir masal perisi, girerse rüyalarına Öldü dersin gül güzeli, tılsımını kaybetti*2 Uğruna döktüğüm gözyaşları için Yağmurdan özür dilerim dilerim Kuruttuğum kızıl gülleri alıp Senin...
  3. İpek Özkök'ten samimi itiraflar

İpek Özkök'ten samimi itiraflar

gece gündüz devam edecek mi ipek özkök sevişme sahnesi ipek özkök sevişme sevgilisi İtirafların samimi olup olmadığına acaba kim karar veriyor. Yani hadi samimi değilse bunu nereden anlayacağız ki. Evet ben samimi olarak şunları söyleyim mi diyorlar ilginç geçelim haberimize 'GECE GÜNDÜZ'DE ROL ALAN İPEK ÖZKÖK, TV MACERASININ LİG TV'DE SUNUCULUKLA BAŞLADIĞINI SÖYLEDİ. Kanal D'de bu akşam...
  4. Hollywood'un en güzel ünlü anneleri

Hollywood'un en güzel ünlü anneleri

hollywood bayan ünlüleri Sekiz aylık ikizleri Max ve Emme ile anneliği tadan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, Hollywood'un en seksi ikiz annesi seçildi. İkiz beklediğini öğrendiğinde başta çok şaşırdığını itiraf eden Lopez, "Bu şaşkınlığın yerini zamanla büyük bir mutluluk aldı" şeklinde konuşuyor Salma Hayek Ünlü İspanyol güzel Salma Hayek, kızı Valentina'yı 41 yaşında...
  5. Güzel Oyuncu Aslı Tandoğan'dan Aşk İtirafı....

Güzel Oyuncu Aslı Tandoğan'dan Aşk İtirafı....

Aslı Tandoğan Haberi Aslı Tandoğanın Aşk İtirafı Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinin güzel oyuncusu Aslı Tandoğandan bir aşk itirafı...İlk görüşte aşk yaşadığını itiraf eden oyuncu onu çok seviyorum ve bir gün ayrılsam bile ailemin bir ferdi olarak kalacak şekilde açıklama yaptı... İlk Görüşte Aşk! Güzel oyuncu Aslı Tandoğan'dan aşk itirafı: Teoman'ı (Kumbaracıbaşı) gördüğümde...

Sayfayı Paylaş