gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Home Sweet Anahtarlıklar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Anahtarlık modelleri Home sweet anahtarlık
    Her akşam eve koştura koştura geliyorum. E malum yemek yapılacak, sofra kurulacak, yapılacak şey çok yani hızlı olmak lazım. Bir koşu evin kapısına varıyorum ama çantada ara tara anahtar yok. Her akşam kapının önünde en az 10 dk. anahtar arıyorum:lau: Sabahta aynı şekilde, saçımı bile taramadan çıkıyorum. Yuvalrak yüze saç modelleri deneyecek vaktim bile yok :lau: Hazırlanıyorum tam kapıdan çıkacağım kapıyı kitleyeceğim ama çantada anahtarı bulmak imkansız. İşte bunun için home sweet renkli anahtarlıklar tasarlamış. Akşam anahtar arama çalışmalarıma faydası olmasa da sabahları işe yarar:lau: Fiyatları ise 6,90 TL

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mayıs 2012
Home Sweet Anahtarlıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SweetIM

SweetIM

Msn Messenger için güzel bir eklenti... Msn Messenger'ı daha da eğlenceli olmasını sağlayacak bir eklenti.Bu eklentide ses efekleri,hareketli emoticonlar,göz kırpmaları var.Yüklemesi ve kullanması çok basit bir eklenti.Programı bilgisayara indirdikten sonra pc ye kuruyorsunuz. Msn Messenger'da konuşma penceresinde "Winks" ile "titreşim gönderme"...
  2. yenilesi anahtarlıklar

yenilesi anahtarlıklar

mmmmmmmmmm leziz yaa
  3. Kapşonlu sweet modeller

Kapşonlu sweet modeller

kapşonlu sweet sweet modelleri erkek kapşonlu erkek modelleri modeller Sweetler de kapşonlu modelleri sevenler buraya.Çok güzel kapşonlu sweetler burda.
  4. Home Sweet Home Hediye Yatak Örtüsü Kampanyası Haziran 2013

Home Sweet Home Hediye Yatak Örtüsü Kampanyası Haziran 2013

home sweet home home sweet home kampanya home sweet home yatak örtüsü Sevgili melekler, ev tekstili konusunda önemli markalardan biri olan Home Swwet Home, Haziran ayı içinde micro nevresim takımı alışverişlerinizde yatak örtüsü hediye ediyor. Tek kişilk takım alan tek kişilik, çift kişilik takım alana çift kişilik yatak örtüsünün hediye edileceği bu fırsatı sakın kaçırmayın!...

Sayfayı Paylaş