Homini Gırlak Pufidi kandil hamburger yatak

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Homini Gırlak Pufidi kandil hamburger yatak
Meleklerim aradım taradım sonunda bize uygun yatakları buldum.Bu yatak tam bize göre mükemmel rahat bir yatak sabah uyandığınızda içinden çıkmak istemeyeceksiniz..Sizinde benim kadar beğeneceğinize hatta mağazalarda bile aramaya başlayacağınıza eminim hep beraber inceleyelim:)

https://www.meleklermekani.com/tum-saglik-konulari/170992-hamburger-yatak.html
d-4666.jpg

c-7476.jpg

b-8859.jpg

a-5626.jpg

Vallahi ne yalan söyleyim benim hoşuma gitmedi :) Hoş, ben hamburgeride sevmiyorum tantuni yada adana yatak olsa daha iyi olmaz mıydı.?

Hem niye böyle şeyler türklerin aklına gelmez ki şuna bak ya, Misal imam bayıldı yadak ohh ne ala :D:D

dağınık durmasa iyi aslında çok parlak fikirler de veriyo insana ....bakınız sadmin :)

vallahi nasıl yapıyolar anlamıyorum yani bunları ben yapmış olsaydım aklıma bilene gelmezdi yani muhteşem bir fikir varmış bunları yapan kişide

Şuan diyetteyim melekler neden böyle iştah açıcı konular açıyorsunuz??? Sizleri kınıyorum :D şaka şaka... Ana teması bence cok güzel ... Sonuçta yaratıcı bir fikir sunulmuş.... Ben böyle şeylere bayılan biri olarak yatagımın bu şekilde olması hiç bir sakınca tescil etmezdi... ... Tabee.. diğer seçeneklerede açığım .. Mesela adana kebab :D

Geri