gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Homini Gırlak Pufidi kandil hamburger yatak

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Meleklerim aradım taradım sonunda bize uygun yatakları buldum.Bu yatak tam bize göre mükemmel rahat bir yatak sabah uyandığınızda içinden çıkmak istemeyeceksiniz..Sizinde benim kadar beğeneceğinize hatta mağazalarda bile aramaya başlayacağınıza eminim hep beraber inceleyelim:)

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi ne yalan söyleyim benim hoşuma gitmedi :) Hoş, ben hamburgeride sevmiyorum tantuni yada adana yatak olsa daha iyi olmaz mıydı.?
    Hem niye böyle şeyler türklerin aklına gelmez ki şuna bak ya, Misal imam bayıldı yadak ohh ne ala :D:D

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    dağınık durmasa iyi aslında çok parlak fikirler de veriyo insana ....bakınız sadmin :)

4. Mahperver

Mahperver Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bana da bi urfa pls :)..
    tasarim olarak guzel...cocuklar bayilir buna bence genclerde oyle..eglenceli ya ;)
    emegine saglik cnm..

5. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok deyişik ama bende adana iskender isterdim

6. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hamburger yap beni tuğçemm :D hamburgerine sosis olayım :D

7. esmer şeker

esmer şeker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi nasıl yapıyolar anlamıyorum yani bunları ben yapmış olsaydım aklıma bilene gelmezdi yani muhteşem bir fikir varmış bunları yapan kişide

8. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Şuan diyetteyim melekler neden böyle iştah açıcı konular açıyorsunuz??? Sizleri kınıyorum :D şaka şaka... Ana teması bence cok güzel ... Sonuçta yaratıcı bir fikir sunulmuş.... Ben böyle şeylere bayılan biri olarak yatagımın bu şekilde olması hiç bir sakınca tescil etmezdi... ... Tabee.. diğer seçeneklerede açığım .. Mesela adana kebab :D

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ne demek istiyorsun bitanem hıı sosismi olmak istiyorsun amacın ne senin:D:D

Homini Gırlak Pufidi kandil hamburger yatak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ispanaklı Hamburger

Ispanaklı Hamburger

Malzemeler: 750 gr ıspanak Yarım su bardağı zeytinyağı 1 baş soğan Yeteri kadar tuz, karabiber, kırmızı biber 200 gr kaşar peyniri 4-5 adet yumurta HAZIRLANIŞI :Hamburger ekmeklerini ortadan eşit şekilde keserek ikiye ayırın. Üzerine tereyağı sürüp fırın tepsisine dizin. lspanakları ayıklayıp yıkayın, irice doğrayın. Bir tencereye zeytinyağını koyup ısınınca içine ince kıyılmış soğanı...
  2. Hamburger ızgara

Hamburger ızgara

hamburger ızgarası hamilelikte hamburger ızgarası fiyatları hamilelikte yemek ızgara fiyatları MALZEMELER 1 kilo dana kıyma 6 adet küçük hamburger ekmeği 1 çay kaşığı tuz 1 diş ince kıyılmış sarımsak 2 yemek kaşığı ince kıyılmış soğan 1 çay kaşığı acılı sos 1 yemek kaşığı ketçap ½ su bardağı bira tuz biber ızgara sosu için: ½ su bardağı ketçap ½ su bardağı bira 2 yemek kaşığı şeker 2 yemek...
  3. Sezen Aksu - Homini, Pufidi, Tumba

Sezen Aksu - Homini, Pufidi, Tumba

Oturalım arkadaşlar Dinlenelim artık biraz Esneyelim uzun uzun Ne manasız şey çalışmak Hayat hoş gerisi boş Haydi yeşil kırlara koş Sana ne dünya halinden Sen az kudur habire coş Homini de gırtlak, pufidi kandil, tumba yatak Homini de gırtlak, pufidi kandil, tumba yatak Homini de gırtlak, pufidi kandil, tumba yatak Homini de gırtlak, pufidi kandil, tumba yatak Konuşalım arkadaşlar Mangalda...
  4. hamburger yatak :)

hamburger yatak :)

arasına gir de yiyim seni der gibi degişiklik sevenler için harika..........
  5. hamburger kolyeler

hamburger kolyeler

ay bunları görünce canım çekti şimdi yaaa olmaz ki insan takamaz bunları helede boğazına düşkün biri olarak ben hiç takamammm:puha: ay yiyecem tutmayın beni yaaaaa:meri:

Sayfayı Paylaş