gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Honda, 21. yüzyılın yeni süper otomobilini görücüye çıkardı

Konu, 'Araba Resimlerimiz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Honda'nın süper otosu [​IMG]
    Honda, 21. yüzyılın yeni süper otomobil konseptini Los Angeles Auto Show'da görücüye çıkardı.

Honda, 21. yüzyılın yeni süper otomobilini görücüye çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Honda Jazz

Yeni Honda Jazz

honda jazz uzunluk Honda’nın Jazz'ın yeni modeli Türkiye'ye gelmek için gün sayıyor. Japon Honda’nın B segmentindeki başarılı temsilcisi Jazz, tamamen yenilerek Ekim ayındaki Autoshow Fuarı ile vitrine çıkacak. Fuarın ardından Kasım ayı gibi Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni Honda Jazz, tasarımı, büyüyen boyutları ve ekonomik yeni motorlarıyla dikkat çekiyor. Uzunluğu 3900,...
  2. yeni honda 2009

yeni honda 2009

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ünlü şarkıcı stefani, oğlunu ilk kez görücüye çıkardı.

ünlü şarkıcı stefani, oğlunu ilk kez görücüye çıkardı.

OĞLUM BANA BENZİYOR Ünlü şarkıcı Gwen Stefani, iki aylık oğlu Zuma'yı görücüye çıkarttı. Doğduğundan bu yana oğlunu basın mensuplarından saklayan Stefani, birçok ünlü ismin aksine bebeğinin fotoğraflarını herhangi bir dergiye satmamıştı. Beverly Hills'te kucağında oğluyla görüntülenen ünlü şarkıcı, 'Oğlum büyüdükçe bana benzemeye başladı' dedi. Ağustos ayında doğum yapan yıldız, fazla...
  4. Volkswagen yepyeni tasarımlarını görücüye çıkardı

Volkswagen yepyeni tasarımlarını görücüye çıkardı

Volkswagen yepyeni tasarımlarını görücüye çıkardı Volkswagen Los Angeles Otomobil Fuarı'nda 2028 model otomobillerini ilginç tasarımlarıyla tanıttı. Çevreci özelliklerin ön planda olduğu otomobillerde 3 tekerlekli bireysel modellerde dikkat çekiyor. Aile otomobili olarak tasarlanan modellerde ise sürücüsüz yol alabilmesi en kayda değer özellik.
  5. Hz.Mevlana'dan 21.Yüzyıla İnciler

Hz.Mevlana'dan 21.Yüzyıla İnciler

Hz.Mevlana'nın söylediği ve günümüze kadar insanlığa ışık tutan sözleri ve Hz.Mevlana'dan 21. Yüzyıla İnciler ** Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol. ** Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde...

Sayfayı Paylaş