gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Horlamamanın çaresi var

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gecelerin kabusu horlamadan bazı küçük önlemlerle kurtulmak mümkün. Horlayanlar, uzmanların şu önerilerine uyarsa daha rahat ve sessiz bir gece geçirebilir: [​IMG]
    * Horlayan kişiler; uyku ilaçları, sakinleştirici ve antihistaminik denilen alerji ilaçlarını uykudan önce almalı.

* Uykudan 4 saat önce alkol almaktan sakınılmalı.

* Uykudan 3 saat önce ağır yemekler yenmemeli.

* Aşırı yorgunluktan sakınmalı.

* Uykuda yana yatmak tercih edilmeli.

* Yatağınızın başı 10 santim daha yukarda olmalı.

* Evde horlamayan kişilerin sizden önce uykuya geçmeleri için onlara süre tanınmalı.

* Eğer uyku sırasında nefes alamama problemi yaşıyorsanız mutlaka doktora başvurun. Horlama hastasının; burun, ağız, boğaz ve boynunun detayla muayenesi yapılmalı. Horlamanın boyutu ve horlayan kişinin sağlığını belirlemek açısından uyku laboratuvarlarına danışmakta fayda var.

( Kaynak : haber7.com )

Horlamamanın çaresi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimin gazı var çaresi:

bebeğimin gazı var çaresi:

bebeğimin gazı var bebegimin gazi var bebeğimin çok gazı bebek arabasında bebek gezdirme oyunu ne yapmalıyım Diyelim ki, ilk defa anne baba oldunuz, bebeğinizle birlikte hastaneden eve döndünüz. Yenidoğan bebeğiniz , annesini emip günün büyük bölümünü uyuyarak geçiriyor. Siz de ne kadar şanslı olduğunuzu, bebeğinizin pek uslu olduğunu...
  2. Evlilikte ses yükseltme hepimizde var ve işte çaresi

Evlilikte ses yükseltme hepimizde var ve işte çaresi

Huzurun sırrı: Sesini yükseltme! * Hiçbir zaman ikiniz de aynı anda sinirlenmeyin. * Ev yanmadıkça birbirinize bağırmayın. * Kılık kıyafet almakla ilgili kendiniz ve eşiniz arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, eşinizi tercih edin. * Tenkitlerinizi onu sevdiğinizi hissettirerek söyleyin. * Geçmişteki hatalarını gündeme getirmeyin. * Birbiriniz dışındaki hiçbirşeyi kafanıza...
  3. Her Derdin Çaresi Vardır..

Her Derdin Çaresi Vardır..

tembelliğin çaresi tembellikten kurtulmak için dua tembellige karsi dua tembelliğe karşı tembellik için okunacak Bazen sıkılıyoruz, başımıza bir bela geliyor veya bir şeyden korkuyoruz, borcumuzu ödeyemiyoruz. Bunlardan kurtulmak için okunacak bir dua var mıdır? Her derdin çaresi vardır. Allahü teâlâ çaresiz dert yaratmamıştır. Yaşamak ve mal sahibi olabilmek gibi dünya nimetlerinin hepsi için...
  4. çaresiz

çaresiz

slm ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdik internetten okudum hamile kalma riski varmış adet olma dönemim yakındı zaten birlikte olduğumuz günden bi kaç gün sonra adet oldum sizce tehlikeyi atlattım mı
  5. göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

göz kaymasının çaresi var mı yardım lütfen

merhaba bebeğimin gözünde kayma var bazen daha belirgin oluyor bu konuda ne yapabiliriz acaba, düzelir mi yoksa kızım böyle mi kalacak

Sayfayı Paylaş