gebe
  1. esra_55

esra_55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hormon bozuklugu olanlar buraya

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında esra_55 tarafından paylaşıldı.

hormon bozukluğu belirtileri cyclo progynova hamilelik cyclo progynova hormon bozukluğu nedir arkadaslar ben 1 ay once doktora gitmiştim .biz 2 senedir korunmuyoruz ama cocugumuz olmadı.doktor bana hormon eksikliğimin oldugunu soledi.vucudumda östrojen hormonu eksikmiş buda gebe kalmama yeterli olmuyormus bir işaç verdi cyclo progynova isimli.bu ay onuu kullandım hem cok kilo aldırdı hemde yine hamile kalamadım.bana yardım edin lutfen bilenler varsa yada aynı sorunu yasayan yada yasamıs olan.cok kafam karısık bu ilaçla hamile kalabilirsin dedi doktor ve 4 aylık tedavi 21 gunluk drajeler.simdiden tesekkurler kızlar

2. patricia

patricia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hormon bozuklugu olanlar buraya
    esraracım, bende bu gun doktora gıttım. bana ultrasonla baktı. rahımde yada yumurtalarda ters gozuken bışey yok dedı. hormon testı istedı tebı reglımı beklemem lazım. sen epeydır yazmıyorsun bu hormon ılaçlarının sonucunu? merak ettım. he bırde bır sorum olacak. testler nekadar tutuyor?

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

evte esracım bende hamile değilm ama sonucunu merak ettim canım inşallah hamile kalmışsındır

4. patricia

patricia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kızlar bende epeydir giremiyorum siteye, gerçi bu bölümde fazla konuşma yok ama yinede yazarım :kızılötesi:
    prolaktin fazlalığı varmış bende . yaklasık iki ay dostinex kullandım ve 35,5 ten 5e düştü. ama hala tık yok kızlar. şimdi dr. yumurta takibi istiyor. ondada sorun yoksa rahim filmi çektiricez. :( ay ondan çok korkuyorum işte.:d045:

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    canım benim arkadaşım çektirdi rahim filmini. hatta korkmuş ve aylarca ertelemiş.canı kıymetli biri.rahim filmi çektirdiktem sonra binpişman oldu ertelediğine. hiçbirşey hissetmemiş. o da duyuyordu herkesten çok kötü çok acıyop falan fişman ama dediğim gibi. korkulacak bişi yok ucunda evladım varsa rahim filmi değil ben canımı bile veririm. sende böle düşün ve rahat ol sıkıntıya sokma kendini :kiss:

6. naciyeeeee

naciyeeeee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kizlar bende boyle sizin gibi bir kizim vardi sonrada bir cocuk daha istedik ve olmuyordu daha sonra bana da rahim filmi dediler ama doktorum alah razi olsun rahim filmi cekmedi bana da kimse tavsiye etmemisti dediyim gibi doktorum filim cekmedi ama bana kanallarin tikanmis dedi ve filim cekmeden kanallarimi acti oda zor deyil biraz sanci yapiyor okadar ve sonuc super ve bir oglum oldu simdi bir kizim ve bir oglum var arkadaslarim sizde doktorunuzla bunu konusun bence tavsiye ederim

7. emir34

emir34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Allah bağışlasın.
    Sanırım tıkanıklık çok değil ve bu yüzden açabildiler.
    Rahim filmi çekmeden nasıl anlaşıldı bilemedim.
    Bana da çektiler. Mikrop kapıcam diye çok korktum. Hijyen konusunda sıfır bi yerdi.
    Sanırım psikolojik de etkilendim.
    Çok acı çektim.
    Sonuç tıkalı çıktı.
    Şimdide açmak taraftarı değiller tüpleri bağlayıp tüp bebek tedavisi yapılacak.

8. ygmr06

ygmr06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    124
    Ödül Puanları:
    0
    selam

gnaydın bende çektirdim

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

cyclo prognova faydaları

ben 6 ay kullandım sonra kılo yapıyor diye bıraktım sonra da hamile kaldım ama bebeğim dünyaya gelemedi kan pıhtılaşması yüzünden doğuma 2 gün kala öldü

10. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    bende bu ilacı kullanıyorum.bu daha ilk ayım.ewet biraz kilo aldırıyor.acaba gerçekten faydası oluyormu..kullanırken hamile kalınmıyor herhalde o zaman ben boşuna kendimi ümitlendirmeyeyim:(ooof offff...

ya ben birşeyi merak ediyorum.acaba bu ilaç kist oluşumuna sebep oluyormu..bugün rüyamda gördüm kistim oluşuyordu..iyice kafaya taktım ya

11. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    bu ilacı başka kullanan yokmu acaba..ben iki aydır kullanıyorum..bakalım bir kaç gün sonra regl olursam hormonlarıma bakılacak..inşallah düzelmiştir..

ilacı kullanırken hamile kalınıyormu diye sormuştum..kendim sordum kendim cewaplıyorum:D

malesef kullanırken hamile kalınmıyormuş öğrendim, çünkü iki aydır regl oldum hehe:D

12. tubisbulan

tubisbulan Forum Okuru

bu ilacı bende uzun süredir kullanıyorum , doktorumun bana söylediği bu ilaç doğum kontrol hapı gibi hamile kalmayı engellemiyormuş yani ilacı kullanırkende hamile kalabilirsiniz . bende erken menepoz olduğu için doktorum verdi bu ilaç sayesinde regli olabiliyorum ve hormonları dengelediği için hamile kalmayı kolaylaştırıyor aslında .

13. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    regl oldum ve kan tahlili sonuçlarım berbat..bana hiç bir faydası olmadı tam tersi hormonlarımı yükseltti.bıraktım artık..bu ilaç yüzünden reglim azaldı menapoza doğru gidiyorum.:(

14. camlı

camlı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana cylo progynovayı doktor adet düzenleyici ve hamilekalmamı kolaylaştırması için verdi.1 kutu içtikten sonra hamile kaldım fakatkendi doktoruma gittiğimde ilacın bebeği olumsuz etkileyeceğini söyledi vehamileliğin sonlandırılması gerektiği söylendi. Üniversitelerinfarmakolojilerinden ve çeşitli profesörlerden fikir aldık,genelde bu ilacınhamilelerde kullanılmasının riskli olduğu üreme organı olmayan ya da üremesisteminde problemler olan bebeklerin dünyaya gelebileceği söylendi.şimdibebeği aldırmak ve aldırmamak arasında kaldık.Çok zor ve sıkıntılı bir süreç geçiriyoruz.Cylo progynova kullanan vekullanacak olan arkadaşların bilgisine bu ilaçla ve türevleriyle ilgiliaraştırmalar yeterli değil,bunun için kullanmadan önce bunu bilmenizde faydavar.Hamilelik kategorisi de x olarak geçiyor yani zararları olası faydalarından fazla olduğu niçin kesinlikle hamilelikte kullanılmaması gerektiği uluslararası literatürde belirtiliyor.Başkalarının da bizim düştüğümüz duruma düşmemesini diliyorum.

15. akılsız başım

akılsız başım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de de aynı problem var. hormon bozukluğu. prolaktin hormonum yüksekti dostinex içtim düştü gebe kalamadım. erkeklik hormonlarım kadınlık hormonlarımdan fazlaymış. sebebi polikistikover sendromu diye bişey. dört ay yumurtlama takibi yaptırdım.işe yaramadı. aynı sorunu yaşayıp hamile kalan var mı iyi bir doktorda olur tanıdığınız

hormon bozuklugu olanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yılbaşı gecesi yalnız olanlar  buraya...

yılbaşı gecesi yalnız olanlar buraya...

yalnız olanlardan biri başta benim. insan sevdiğinin yanında olmasını ne kadar çok ister ama malesef. biz eşimle bunuda sayarsak 3 yeniyıl gecesi ayrıyız.hep farklı yerlerde yeni yıla giriyoruz.ne güzel ya herkez eğlenecek gülecek benim için sıradan bir gece olacak.ne kötü yaaa...
  2. kız bebişlere hamıle olanlar buraya

kız bebişlere hamıle olanlar buraya

gebe olanlar hamile olanlar hamile kızlar slm hamişlerrr nasılllarmış cimcimelerrr
  3. film manyağı olanlar buraya

film manyağı olanlar buraya

ben bu aralar hint filmleri hastasıyım . beni ve sizin önereceğiniz filmleri paylaşalım olurmu ... bayıldığım filmler Yönetmen Kunal Kohli Yapımcı Yash Chopra Aditya Chopra Senarist Shibani Bathija Kunal Kohli Oyuncular Kajol Aamir Khan Rishi Kapoor Tabu Kirron Kher Müzik Jatin-Lalit Görüntü yönetmeni Ravi K. Chandran Stüdyo Yash Raj Films Dağıtıcı Yash Raj Films...
  4. Burun Estetiği Olanlar Buraya !

Burun Estetiği Olanlar Buraya !

burun estetiği,burun estetik fiyatları,burun estetiğinde en iyi doktorlar,burun estetiği hakkında tüm bilgiler, Sevgili Melekler Mekanı Üyeleri ve aktif ziyaretçilerimiz, burun estetiği ile alakalı tüm fikirlerinizi,yaşadığınız operasyonları,fiyatlarını,hangi doktorda yaptırdığınızı,memnun kalıp kalmadığınızı ,şikayetlerinizi bizlerle bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Burun...

Sayfayı Paylaş