gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hormon tedavisi için yaz kullanan var mı?

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

KIzlar bende hormon bozukluğu var 3 ay önce dr gittim ve hormon tedavisi için yaz isimli bir hap verdi. Hap 28 tablet ve dr bana hepsini kullan hiç ara vermeden diğer kutuya başla dedi öylede yaptım ama hala adet olmadım sadece lekelerim oluyor o da her gün oluyor dr gittim normal dedi devam et dedi. Geçenlerde reçeteyi okudum ve reçetede ki kullanım şartları dr dediğinden çok farklı. Acaba aranızda benim gibi hormon tedavisi için yaz kullanan var mı varsa lütfen bilgi versin. Nasıl kullanıyorlardı?

Hormon tedavisi için yaz kullanan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler İÇİn Hormon Tedavİsİ

Erkekler İÇİn Hormon Tedavİsİ

Erkeklik hormonu testosteron tedavisini, erkek menopozu olarak kabul edilen hırcınlık ve mukavemet gücü kaybını önleyebileceği saptandı. Menopoz rahatsızlıkları olan kadılara, ateşlenme, osteoporosis nedeniyle verilen hormon tedavisinin, erkeklerde tartışmalı olduğuna değinen uzmanlar, testosteron tedavisinin erkeklerde, menopoz rahatsızlıklarını indirebildiğine değindi. Testosteronun enjekte...
  2. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  3. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  4. Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

Arkadaşlar prolaktin hormonu yüksek çıkıp dostinex kullanan var mı ???

prolaktin hormonum 48.90 çıktı yani baya yüksek, doktorum bana dostinex hap verdi fakat biz bebek istiyoruz, kafam karıştı bu hapı kullanma esnasında hamile kalmak ne derece doğru acaba, tecrübesi olan arkadaşlar lütfen destek !!!
  5. hamilelik için diana 35 kullanan var mı

hamilelik için diana 35 kullanan var mı

3 yıldır hamilelik için uğraşıyorum adetlerim düzensiz,2 ay adetim gecikti özel dr. gittim gebelik yok yumurtlama bozukluğu çıktı onun için diane 35 verdi dr.bu ilaçla tedavi görüp hamile kalan var mı kullanıp kullanmamakta kararsızım adet düzeni için sanırım okuduğum formlara göre kullanıp hamile kalanda varmış yardımcı olur musunuz

Sayfayı Paylaş