gebe
  1. zelisss

zelisss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0

hormon testi acil cevap :(

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında zelisss tarafından paylaşıldı.

ya ben diane 35 kullanıyorum adetımın 3. gunu hormon testı yapılcaktı bugunde doktorum yokmuş gıdemedım bugunde hapa baslamam gerek pazartesi hormon testi yaptrcam hapa başlamalımıyım?

hormon testi acil cevap :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acil cevap Altın çilek !!!

acil cevap Altın çilek !!!

altın çilekten ölen varmı Kızlar altın çilek kapsülü kullanan var mı aranızda , benim eşim tıp1 diyabet hastası ve bu kapsüllerden alıp zayıflamaya yardım için kullanmak istiyor gerçekten işe yarıyor mu ? Birde alan varsa hangi siteden aldığınızı da der misiniz? Hadi meleklerim yardım edin nolurr:küstüm:
  2. hormon testi tok karnına yapılırmı???

hormon testi tok karnına yapılırmı???

arkadaşlar hormon testi tok karnına yapılırmı yani aç olduğumuza göre çok fark olurmu değerlerde ve ayrıca prolaktin seviyesi 11 olması normalmii?
  3. acil cevap kızlarrrrrrr...

acil cevap kızlarrrrrrr...

kızlar adetime 10 gün kala pembe kahve lekeler geldi test yaptım çok silik çıktı.arkadaş var eczacı vardır dedi. hala inannamıyorum .napmam gerek?bel kasık ağrısı iştah ve ateş var....ne olur yardımcı olun....
  4. yardimmm!! hormon testi

yardimmm!! hormon testi

Arklar hormon testi yaptirdim.ve sonucunda dr.um tek dedigi şey yumurta zayifligi tembelliği varmis. İnt bunu yazdigimda hep polikistik over olarak cikiyor. İlla bu sorunu yasayanlar pkolumu demek pek anlayamadim.birde sonuclarim yorum yaparsaniz sevinirim.bilgisi olanlar lutfennn !! :( FSH:3.88 Lh:7.09 Prl:15.32 TSK simdiden..
  5. Kızlar acil cevap

Kızlar acil cevap

Kızlar adetime 6 gün var bugün pembe bi akıntı geldi kasıklarımda ara ara sızlama şeklinde ağrılar oluyor . İdrar testi yaptım negatif çıktı sizce hamilemiyim??

Sayfayı Paylaş