gebe
  1. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63

hormon testi tok karnına yapılırmı???

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında esgiii tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar hormon testi tok karnına yapılırmı yani aç olduğumuza göre çok fark olurmu değerlerde ve ayrıca prolaktin seviyesi 11 olması normalmii?

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ben yakın zamanda yaptırdım doktorum bana aç karnına gel demişti ben aç karnına gitmiştim canım :) diğerini bilmiyorum hadi hayırlısı bakalım.

3. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    ben aç karnına yeniden yaptırdım işimi sağlama almak için teşekkür ederim:tik:

hormon testi tok karnına yapılırmı??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tok karnına denize girmek tehlikeli!

tok karnına denize girmek tehlikeli!

denize hangi saatlerde girilir denize hangi saatlerde girilmeli Sıcak havanın sağlık üzerinde olumsuz etkilerine karşı uzmanlar vatandaşları uyarıyor. Denize ya da havuza tok karnına girmenin olumsuz etkileri olduğunu vurgulayan uzmanlar, mümkünse yemekten en az iki saat sonra suya girilmesi gerektiğini belirtti. Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. İbrahim Erdinç, aşırı sıcaklarda, yemek...
  2. İlişkiden sonra gebelik testi yapılırmı?

İlişkiden sonra gebelik testi yapılırmı?

ilişkiden sonra yapılan test doğru sonuç verirmi,ilişkiden sonra gebelik testi yapmak,ilişkiden ne kadar süre sonra test yapmalı,gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testi hakkında bilgiler hamile olduğundan şüphelenen adet gecikmesi yaşayan pekçok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem son derece ucuz, hem kolay hem de...
  3. Adetliyken Gebelik Testi Yapılırmı?

Adetliyken Gebelik Testi Yapılırmı?

adetliyken hamilelik testi yapılırmı,adetliyken hamilelik testi yaptırmak doğru sonuç verirmi,adetliyken hamilelik testi pozitif çıkanlar,adetliyken gebelik testi yapanlar,adetliyken gebelik testi yaptırmak hakkında bilgiler Hamile olduğundan şüphelenen ve adet gecikmesi yaşayan pekçok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem...
  4. EVDE KISIRLIK TESTİ YAPILIRMI?

EVDE KISIRLIK TESTİ YAPILIRMI?

kısırlık testi nedir,kısırlık testi nasıl yapılır,evde kısırlık testi olurmu,kısırlık testi yapanlar,kısırlık testi hakkında bilgiler Son yıllarda evde yapılabilen kısırlık testi (infertilite testi) olarak üretilen bazı kitler yurtdışında ve Türkiye'de piyasada mevcuttur. Bu testlerden bazıları sadece erkek kısırlığını test etmek için üretilmiştir (evde sperm testi), erkekteki sperm...
  5. yardimmm!! hormon testi

yardimmm!! hormon testi

Arklar hormon testi yaptirdim.ve sonucunda dr.um tek dedigi şey yumurta zayifligi tembelliği varmis. İnt bunu yazdigimda hep polikistik over olarak cikiyor. İlla bu sorunu yasayanlar pkolumu demek pek anlayamadim.birde sonuclarim yorum yaparsaniz sevinirim.bilgisi olanlar lutfennn !! :( FSH:3.88 Lh:7.09 Prl:15.32 TSK simdiden..

Sayfayı Paylaş