gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Hortum, köpeği uçurdu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

ABD’nin Chicago Kenti’nde meydana gelen hortum, Rottweiler cinsi köpeği aldı, ardından ormana bıraktı. [​IMG] Geçtiğimiz cumartesi günü meydana gelen olayda, Sandra Holmes’a ait Chase adlı köpek, hortum bölgeye geldiği sırada evin arka bahçesindeydi.
    Çevredeki insanları şaşkına çeviren olayda komşular köpeği havada gördüklerini söylediler. Hortumun birkaç yüz metre ötedeki bir ormana indirdiği Chase şans eseri ölmedi.

hürriyet.com

Hortum, köpeği uçurdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hortum resimleri

hortum resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. hortum

hortum

Kişi rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla-nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka-zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu-mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir...
  3. uçurum

uçurum

Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.Rüyada bir uçurum kenarinda oldugunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduguna delalet eder. Uçurumdan düstügünü...
  4. köpek

köpek

Köpek Zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan alime, Havlayan köpek şirret ve aşırı tamahkar insana, Köpek ısırması yahut tırmalayamı düşmandan görülecek zarara yahut hastalanmaya, köpeğin elbisesini yırtması ahmak bir kimsenin yapacağı dedikoduya, Köpek yavrusu sevimli bir çocuğa, ahmak bir kimsenin yitiğine, Ev köpeği zalim bir düşmana, Av...
  5. Köpek

Köpek

Karşılıksız sevgi alabileceğiniz tek canlı :) İnsanın en iyi dostudur bence.

Sayfayı Paylaş