gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

hortum resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hortum resimleri

emegine sgali canm

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

En merakımı celbeden, belgesellerini kaçırmadığım, beni hayrete düşüren ve incelemeyi en sevdiğim doğa olaylarından biridir hortumlar... Özellikle F5'ler... Ellerine sağlık canım.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

7.8 yaşlarındayken mersınde yazları kamp kuruyorduk ve o zaman hortumu gormuşdum.hala aklımda hatta benı çadırın içinde unutmuşlar babamın aklına gelmışde o çıkartmış benı çadırdan.herşey denizdeydi ama cadırlar falan.resımlerı gorunce onu hatırladım.
    emeğine sağlık canım

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok dehset bı olay..paylasım için saol hayatım

hortum resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytinyağlı hor dolma(videolu)

zeytinyağlı hor dolma(videolu)

http://www.youtube.com/watch?v=Tcb6qxTqK0I
  2. bilgeme özel fırtına ve hortum resimleri

bilgeme özel fırtına ve hortum resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hortum

hortum

Kişi rüyasında bir hortumdan su fışkırdığını görürse hayırlı bir gelir sahibi olur.Rüyada su hortumu görmek kazanca yorumla-nir. Rüyasinda içinden su geçen bir hortum görmek, isinde ka-zançli olacagina veya eline beklemedigi bir yerden mal veya para geçecegine veya bir mirasa konacagina delalet eder. Yangin hortu-mu görmek, kiskançliga isarettir, içinden su geçmeyen kuru bir hortumu sarili bir...
  4. hor ve hakır gormek

hor ve hakır gormek

Bir insanı, yaratılıştan gelen özürlerinden dolayı küçük görmek veya din kardeşine tepeden bakmak kötü huya ve çirkin mizaca, Bir müslümanı değersiz görmek aşağılanmaya, bir şeyden ümidini kesmeye, İnançsız ve günahkarı, düşünce ve kötü işlerinden dolaayı ayıplayıp küçümsemek şeref ve itibara, Bir kimse tarafından hor ve hakir görünmek ilahi yardım ve himmete, şeref ve itbar kazanmaya; İtibar...
  5. Tori Amos - Fast Horse

Tori Amos - Fast Horse

How can I be drunk? You strike with dry poison I am possessed Still engaged in some kind of advanced shackling Girl you got to find you the man who can smoke this out, Bad Medicine Girl you got to find you the man who can smoke this out, Good Medicine would say - You got you a fast horse darlin' But all you do is complain it ain't a maserati. You had a soul that you left back in Memphis but...

Sayfayı Paylaş