gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hortumlanan Halk Marşı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

Bakma, dönmez şafak vakti yurttan kaçan o alçak Dönmeyip Amerika da, arlanmaksızın yaşayacak. O benim milletimin hırsızıdır, yurdu soyacak,
    Hortumladıkları benimdir, milletimindir ancak.

Çalma kurban olayım hepsini, ey hırslı çakal
    Gariban halkımada bir pul, bırakacak kadar al
    Olmaz sana **ürdğün paralar sonra helal
    Hakkını vermezsen burdaki ortaklarının behemal

Ben ezelden beri aç yaşadım, aç yaşarım
    Hangi hükümet beni kurtaracakmış? Şaşarım
    Kurumuş musluk gibiyim, ne akar ne taşarım
    Yırtsam da birtarafımı, hiç görülmez başarım:n028::melek::dp47::Dancing_furious::party:

komikdünya.com

Hortumlanan Halk Marşı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk - İzmir Marşı

Atatürk - İzmir Marşı

izmir marşı notaları izmir marşı sözleri atatürk marşları sözleri atatürk ile ilgili marşlar ve notaları http://www.youtube.com/watch?v=ew_rBzJbcdw&mode=related&search=
  2. İstiklal Marşı

İstiklal Marşı

İstiklâl Marşı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Milli marşıdır. Marşın sözlerini Mehmet Akif ERSOY yazmış, bestesini Zeki ÜNGÖR yapmıştır. Türk Kurtuluş Savaşı'nın en çetin döneminde, bir millî marşa duyulan gereksinmeyi göz önüne alan Milli Eğitim Bakanlığı, 1921yılında bunun için bir şiir yarışması düzenledi. Yarışmaya 724 şiir gönderildi. Kazanacak şiire para ödülü konduğu için...
  3. Milli Takım Marşı

Milli Takım Marşı

bursa inlesin bursa bizi dinlesin dinle inlesin bizi dinlesin voleybol marşları şarkısını dinle Göğsümüzde ay ve yıldız Sel olduk biz geliyoruz Göğü titretir bu şarkımız Yetmiş milyon söylüyoruz OoOoO Türkiye Türkiye Haydiii zafere Türkiye Türkiye OOoOoO Yer gök inlesin bu sesi dinlesin Hep seninleyiz Türkiye Yer gök inlesin bu sesi dinlesin Hep seninleyiz Türkiye OoOoOo Çalsın davullar essin...
  4. ''Türk Marşı'' Notaları

''Türk Marşı'' Notaları

türk marşı, mozart, notaları, müziği, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler Wolfgang Amadeus Mozart'ın klasik haline gelmiş eserlerinden ''Türk Marşı''nn notaları şöyle melekler :)
  5. 10.Yıl Marşının Özellikleri

10.Yıl Marşının Özellikleri

Bu konu 10.yıl marşının özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 10. Yıl Marşı, Faruk Nafiz Çamlıbel ve Behçet Kemal Çağlar tarafından yazılan ve Cemal Reşit Rey tarafından 1933 yılında bestelenen marştır. Cumhuriyetin 10.yılında bestelenen bu marşla ilgili bazı bilgileri hatırlayarak, hafızamızı tazeleyim.. :) 10. yıl marşı 1933 yılında yapılan 10. yıl...

Sayfayı Paylaş