gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hoş bi kolye yapabilirsiniz

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

mumlu iple yapılan takılar mum iple yapılan takılar mumlu ip kolye modelleri ipten kolye yapımı Aşağıdaki takı, bayağı emek istiyor. Ama ortaya çıkan sizin emeğiniz olduğu için herşeye değer...

MALZEMELER

* Mavi mum ip
    * Victoria kolye ucu
    * Aralara gümüş aparatlar
    * Çeşitli mavi renklerde boncuklar
    * Mavi kristal boncuk
    * İgne
    * Deri kapama
    Papağan

YAPILIŞI

* Mum ipe önce kolye ucunu koyalım
    * Sonra sağ ve sola birer mavi boncuk geçirelim
    * Ve birer gümüş aparat geçirelim
    * Diğer boncukları iğnelere takıp çivi çalışması yapalım
    * Hazırladığımız bu boncukları istediğiniz sırada mum ipi çivilerin arasından geçirelim
    * Ve aralara gümüş aparatlar, mum ip ve kurdelelerle süsleyebilirsiniz
    * İstediğiniz boya geldikten sonra mavi kristallerle devam edelim
    * Deri kapama ile kapatalım
    * Ve papağan takıp bu güzel kolyemizi bitirelim

hoş bi kolye yapabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolye

kolye

Kolye Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Etrafınızdaki insanlar tarafından saygı duyulan, sevilen bir kimse olduğunuzu işaret eder. Birsine kolye hediye etmek, aşık olacağınıza yorumlanır. Güzel bir eviniz ve anlayışlı bir eşiniz olacak.Kolye görmek, kiz çocugu ile yorumlanir. Bir...
  2. fermuardan kolye yapımı çok hoşlar:)

fermuardan kolye yapımı çok hoşlar:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Eda berker beni sana hapsettin eski ama bi o kadarda hoş bi şarkı şarap misali :D:D:D

Eda berker beni sana hapsettin eski ama bi o kadarda hoş bi şarkı şarap misali :D:D:D

beni sana hapsettin kim söylüyo eda berker kimdir bir sen vardın yüreğime sardığım canımı paylaştığım düşlerime hasret yağdı beni sana hapsettin kim söylüyor bir sen vardın yüreğime sardığım söylüyor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Kaderime terk ettin Dayanamam yokluğuna Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda...
  4. Kolyeler Çok Hoş

Kolyeler Çok Hoş

Kolyeler vazgeçilmez aksesuarlarımızdan biridir. Çok ta hoş duruyorlar. Kolyeleri seviyorsanız bir de bunlara bakın. Belki size hitap edecek bir kolye vardır :)
  5. çok hoş saatli kolyeler

çok hoş saatli kolyeler

saatli kolyeler saatli kolye kolye modelleri saat hep kolda mı olacak biraz kendimizi aşalım :D farklı aksesuarlardan biri de bu saatli kolyeler olsa gerek belki çok kullanışlı görünmeyebilir ama çok hoşlar gercekten

Sayfayı Paylaş