gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hoş bir köşe dekorasyonu

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Makyaj aynası dekorasyonu antre dekorasyonu
    Sizde bu hoş dekorasyonu yatak odası dekorasyonunuzda ya da giriş dekroasyonunuzda yapabilrisiniz meleklerim. Benim tüylü puf modeli çok hoşuma gitti. Rengarenk tabloda hoş bir görünüm oluşturmuş.

Hoş bir köşe dekorasyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok hoş bir ev dekorasyonu

Çok hoş bir ev dekorasyonu

Country dekorasyon örneği Ev dekorasyon örnekleri Bu ev çok sıcak. Tam bir kır evi. Country tarzı hakim bu eve. EN çok salonunu beğendim. Buyrun meleklerim country tarzı ev dekorasyonu;
  2. Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

Çok hoş dekore edilmiş bir oda dekorasyonu

çocuk odası dekorsyonu Genç odası dekorasyonu bu yatak odasını çok beğendim meleklerim. Tam olarak çocuk odası mı genç odasımı anlayamdım ama olsun:) Çocuk için yatak büyük genç odası için duvarlar biraz çocuksu:) Sanırım duvarlar duvar kağıdı modeleri ile kaplı. Ben bu oda dekroasyonunu gerçekten çok beğendim. Biz genç odası diyelim:) buyrun rengarenk genç odası dekorasyonu
  3. Hoş bir salon dekorasyon örneği

Hoş bir salon dekorasyon örneği

Renkli salon dekorasyonu Nar çiçeği salon dekorasyonu Nar çiçeği rengi ferah bir salon dekorasyonu oryata çıkarmış. Salonda kullanılan objeleride çok beğendim. Hepsi nar çiçeği salon dekorasyon örneği ile uyum içinde olmuş. Özellikle mumluklar tam benim tarzım.
  4. Hoş bir yatak odası dekorasyonu

Hoş bir yatak odası dekorasyonu

yatak odası dekorasyon örneği Duvar dekorasyon örneği Asma tavan uygulamsı ile dekore edilen bu yatak odası modelini çok beğendim meleklerim. Yatak başında kullanılan midye figürü ve ışıklandırma yatak odası dekroasyonuna farklı bir ambiyans vermiş.
  5. Şık bir köşe dekorasyonu

Şık bir köşe dekorasyonu

Hoş köşe dekorasyonu Modern köşe dekorasyonu Lavabonun camdan olması ve altında kırmızı taşlarla çevrili olan lavabonun etrafı çok şık duruyor meleklerim. Aradan gelen ışıklandırmalarla tam bir köşe dekorasyonunu oluşturmuş. Çok şık bir görüntüyü ele veren lavabo tasarımıyla kahverengi tonlarından oluşan duvar ve çekmeceler ahşap görünümü kazandırmış. Lavabosunu yenilemek isteyen meleklere...

Sayfayı Paylaş