gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hoş bir oturma odası takımı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şık oturma odası takımı Ahşap oda tasarımı
    Bu şık ahşap odanın içine koyulan eşyalar çok harika meleklerim.Ahşap odayla uyumu yakalamış olan koltukların halıyla olan uyumu çok hoş duruyor.Duvar dekorasyonu olarak camın kullanılması ahşap eve hoş bir görünüm katmış. Bence çok şık bir oda tasarımı ya sizce?

Hoş bir oturma odası takımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferah bir oturma odası dekorasyonu

Ferah bir oturma odası dekorasyonu

Oturma odası dekorasyonu Oturma odası dekorasyon örneği Ben oturma odamda köşe koltuk modellerinden bir koltuk seçtim. Sebebi ise işten gelince eşimle birlikte ayakalrımızı uzatop keyif yapabilelim diye. Ama bu oturma odası dekorasyonu da çok sade ve ferah olmuş.
  2. Sarı siyah oturma odası hoş olmuş meleklerim

Sarı siyah oturma odası hoş olmuş meleklerim

Sarı siyah dekorasyon örneği Sarı siyah oturma odası dekorasyonu Sarı çok sevdiğim bir renk olmasada bu sarı siyah dekore edilmiş oturma odasını beğendim. Halı yerine kullanılan dana postu modeli mekana şıklık katmış. Ayrıca kullanılan aydınlatma modelini de çok beğendim.
  3. Hoş bir yatak odası dekorasyonu

Hoş bir yatak odası dekorasyonu

yatak odası dekorasyon örneği Duvar dekorasyon örneği Asma tavan uygulamsı ile dekore edilen bu yatak odası modelini çok beğendim meleklerim. Yatak başında kullanılan midye figürü ve ışıklandırma yatak odası dekroasyonuna farklı bir ambiyans vermiş.
  4. Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçe dekorasyonu Oturma köşesi Bahçenizin bir alanında dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Sandalye ve masalardan oluşanbu köşede doğa ile başbaşa olmak mümmkün. Bu köşe bahçe dekorasyonunuza renk katacak.
  5. 2016 Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

2016 Oturma Odası Dekorasyonu Örnekleri

Oturma odalarımız en çok vakit geçirdiğimiz yerler arasında yer almaktadır. Oturma odası dekorasyonlarımızda kullanacağınız yeni model tasarımları ile göz dolduruculuğu elden bırakmayan oturma odası takımları sade görünümde karşımıza çıkmaktadır. Renk seçiminde çiçekli berjer ve kırlent modelleri göz çarpıcılığını korurken yine lüks görünümlü oda dekore etmek isteyenler için taht görünümlü...

Sayfayı Paylaş