gebe
  1. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

hoş geldin 11 ayın sultanı (ramazan)

Konu, 'Ramazan özel bölüm' kısmında Bonita tarafından paylaşıldı.

11 ayın sultanı ramazan 11 ayın sultanı onbir [​IMG]

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hoş geldin 11 ayın sultanı (ramazan)
    emeğine ellerine sağlık

hoş geldin 11 ayın sultanı (ramazan) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 11 ayın sultanı ramazan ayını faziletleri

11 ayın sultanı ramazan ayını faziletleri

Peygamber efendimiz (s.a.v.), Ramazan-ı şerifin fazileti hakkında buyuruyor ki: (Ramazan ayı mübarek bir aydır. Allahü teâlâ, size Ramazan orucunu farz kıldı. O ayda rahmet kapıları açılır, Cehennem kapıları kapanır, şeytanlar bağlanır. O ayda bir gece vardır ki, bin aydan daha kıymetlidir. O gecenin [Kadir gecesinin] hayrından mahrum kalan, her hayırdan mahrum kalmış sayılır.) [Nesai]...
  2. ben geldim hoş geldim

ben geldim hoş geldim

slm arkadaşlar bende yeni üyeyim bu site hakkında fazla bilgim yok beni bilgilendirirseniz sevinirim :):D
  3. Onbir Ayın Sultanı Ramazan İçin Maniler

Onbir Ayın Sultanı Ramazan İçin Maniler

YeniRamazan Manileri Ramazan Manileri Kısa Ve Anlamlı Sevgili melekler, bir Ramazan ayını daha karşılamak için heyecanla bekliyoruz. Ramazan bereketi, kutsallığı hiçbir ayda olmadığından onbir ayın sultanı diye nitleendirilen bu güzel ayda aynı zamanda geleneklerimiz de yaşatılıyor. Bunların başında da Ramazan davulcuları geliyor. İşte meraklıları için yeni Ramazan manileri...:davul:...
  4. Onbir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif İçin Birbirinden Güzel Sözler

Onbir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif İçin Birbirinden Güzel Sözler

ramazan mesajları yeni ramazan sözleri 2012 Sevgili melekler, mübarek Ramazan ayını yarılamış bulunuyoruz. Rahmet ve bereket ayı Ramazan 'da birbirimize güzel sözler söylemeli, gönülleri hoş tutmalı, küslüklerimizi barışa çevirmeli, küsleri barıştırmalıyız. Bu yazımızda da sevdiklerimize yollayabileceğimiz Ramazan sözleri yeni mesajları sizlerle paylaşmak istiyoruz. İşte sevgi ve dua dolu...
  5. Hürrem Sultana Yasak Geldi!

Hürrem Sultana Yasak Geldi!

hürrem sultan muhteşem yüzyıl muteşem yüzyıl meryem uzerli meryem uzerli diziden ayrıldımı Bir süre önce Muhteşem Yüzyıl dizisinden ani bir kararla ve kimseye söylemeden ayrılıp Berlin'e giden Meryem Uzerli kendisine getirilen yasağın şokunu yaşıyor. Yasağa göre Meryem Uzerli Türkiye'de 5 sene iş yapamıyacak. Konu ile ilgili detaylar ise şöyle; HÜRREM’E YASAK! Muhteşem Yüzyıl’ın...

Sayfayı Paylaş