gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Hoş sandalyeler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

1950 lerden kalma sandalyeler Hoş sandalye modası
    Şık sandalyeler benim için evimin ayrı bir sanatı. Ve ben sandalyelerimi modernleştirerek, tablomu zenginleştiriyorum.
    Bu sandalyeler 1950 den kalma bir modaya ait. Ayrıca çokta rahat. Bence sizinde evinize yakışır meleklerim :).

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Temmuz 2012
    AYŞEDEN bunu beğendi.
  2. fatma.25

fatma.25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
Hoş sandalyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sandalye kılıfları

Sandalye kılıfları

örgü sandalye kılıfı sandalye kılıfları kiliflari kılıfı hazır Açıkcası ben şahsen evde öyle herşeye örtü kılıf olayını sevmiyorum sadece oda çocuklarım küçük olduğundan dolayı oturma grubuma hazır kılıf kullanıyorum elimde olsa inanın onuda kullanmam=)Elbette kullanan ve seven kişilerin zevkinede saygı duyuyorum eğer sizinde böyle zevkleriniz varsa sandalyeler için kılıf modellerini sizlerle...
  2. Şık sandalyeler

Şık sandalyeler

Evinizin her köşesinde bu sandalyeler çok hoş durucak özellikle yeşil olan benim hoşuma çok gitti sizler bakalım hangisini yada hangilerini begenceksiniz
  3. italyan tasarım sandalye modelleri çok hoş

italyan tasarım sandalye modelleri çok hoş

Tasarım sandalye modelleri Kartell sandalye modelleri İtalyan firması olan kartell markasının transparan sandalyelerini çok beğendim meleklerim. Polikarbon malzemeden yapılmışlar ve dayanıklılar. Ayrıcada çok şıklar. Mutfak masa ve sandalye modellerinde saldalye olarak yada balkonda kullanım için çok şıklar.
  4. İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

İlginç Tasarım Sandalyelerle Hoş Dekorasyonlar

İlginç Tasarım Sandalye Modelleri En Yeni Sandalye Modelleri Farklı Tasarım Sandalye Modelleri Son dönemlerde üretilen yeni tasarım sandalye modellerini görmeye hazır mısınız? Birbirinden renkli ve modern görünümleri ile tüm dikkatleri üzerine toplayacak bu sandalye tasarımlarını görmek istiyorsanız zaman kaybetmeden sizler için oluşturduğum resim galerisini ziyaret edin. Ahşabın sıcaklığını...

Sayfayı Paylaş