hoşbuldukkk

lulu

Yeni Üye
Üye
hoşbuldukkk
Ben Şeyda ama bana lulu diyebilirsiniz.Semazen nin en sevdiği kız kardeşiyim 1978 doğumluyum nişanlıyım istanbul da yaşıyorum insanlarla iletişimim çok iyidir.sevilen ve çok güvenilen biriyim.beni tanıdığınıza çok mutlu olacaksınız.iyi kalpli melek gibi bir insanım kendimi daha fazla tanıtmıyorum zamanla tanımanızı bekliyorum.

Cevap: hoşbuldukkk

Ben Şeyda ama bana lulu diyebilirsiniz.Semazen nin en sevdiği kız kardeşiyim 1978 doğumluyum nişanlıyım istanbul da yaşıyorum insanlarla iletişimim çok iyidir.sevilen ve çok güvenilen biriyim.beni tanıdığınıza çok mutlu olacaksınız.iyi kalpli melek gibi bir insanım kendimi daha fazla tanıtmıyorum zamanla tanımanızı bekliyorum.
ilahi lulu kendimi daha fazla tanıtmayayım değil övmeyim diyecektin herhalde.neyse mesajın çok sıcak geldi bana.burada olduğuna sevindim.

Hoşgeldinn önce keyifli forumlar diliyorum
sonradaa
bir hmmmm diycem hakkatten melek gibisinn :D
cadıyım desen daha çok inanıcaktık en azından ben amaa neysee :D
şaka şakaa tamam gerçeği söylüyorumm.Çok iyi niyetli çok hamarat çok temiz pırlanta yakut elmas gibisin :Laie_23: şimdide çok abarttım dimii:D
Hoşgeldin canımm inşallah kalıcı olursun.Sık olmasada arada uğra senin gibi çalışan melekler var burda öpüyorum hoşçakal
Alıştıkça seveceksin bundan emin olabilirsin...

hoşgeldin aramıza keyifli forumlar bol paylaşımlar dilerim

Geri