gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

........hoscakal dunyam....

Konu, 'Çöplük' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: ........hoscakal dunyam....

hayalcim canım çok beğendim bunu emeğine yüreğine sağlık biricik arkadaşım:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ........hoscakal dunyam....

Saol tatlım benim beğenmene çok sevindim...

........hoscakal dunyam.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dunyanın En İyi Universiteleri...

Dunyanın En İyi Universiteleri...

1 Harvard ABD 2 Berkeley ABD 3 Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) ABD 4 Kaliforniya Teknoloji Enstitüsü ABD 5 Oxford İngiltere 6 Cambridge İngiltere 7 Stanford ABD 8 Yale ABD 9 Princeton ABD 10 ETH Zürich İsviçre aLıntıdıR...!
  2. Dunyanın En Zengin Ulkeleri...!

Dunyanın En Zengin Ulkeleri...!

dünyanin en zengin ülkeleri dünyanın en zengin ülkeleri dünyanın 100 ülkesi dunyanin ulkesi 2010 1 Lüksemburg $ 55,100 2 Norveç $ 37,800 3 ABD $ 37,800 4 San Marino $ 34,600 5 İsviçre $ 32,700 6 Danimarka $ 31,100 7 İzlanda $ 30,900 8 Avusturya $ 30,000 9 Kanada $ 29,800 10 İrlanda $ 29,600 11 Belçika $ 29,100 12 Avusturalya $ 29,000 13 Hollanda $ 28,600 14 Japonya $ 28,200 15 Birleşik...
  3. Dunyada açıklanamayan 10 olay

Dunyada açıklanamayan 10 olay

açıklanamayan 10 olay açıklanamayan gizemli olaylar dünyadaki garip olaylar dünyada garip dünyadaki en Gelecegi gören harita Cografya ve harita uzmani ünlü Türk denizci Piri Reis'in 1513'te çizdigi Afrika, Amerika ve Güney Kutbu'nu gösteren harita, ortaya çikarildigi 1929 yilinda ortaligi karistirdi. Çünkü Güney Kutbu'nun kesfi, haritanin çizilmesinden çok sonra, yani 1818'de...
  4. oglumun gozuyle dunya

oglumun gozuyle dunya

Merhaba teyzeleri, bilmiyorum beni hatirlayanlar var mi cunku ben cok uzun suredir giremiyordum.Benim bir oglum var adi Yusuf.Dun sabah cok dusundurdu beni hem sevindirdi hem uzuldum...Daha gozlerini acar acmaz bana dedi ki” Anne bu dunya ne kadar guzel degil mi?”.Ilk once sasirdim sonra sevindim, demek ki cocugum mutlu dedim, ondan sonra da uzuldum, biz dunya yi cocuklarin gozuyle cocuklarin...

Sayfayı Paylaş