gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hoşçakal Sevdiğim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Saatimi gidişine ayarladım.. Sanki hiç gitmemişsin gibi.. Gidişinden sonra bir an bile geçmemiş gibi.. Sensiz zamanlarda boşluklardayım.. Kaybolmuşum.. Düşüyorum sürekli..

Gidişini izlemekte mi vardı ardından.. Hani hayallerimiz.. Hani düşlerimiz.. Hani yaşayacaklarımız vardı.. Hani hep biz vardık.. Ve hep biz olacaktık..

Hani bahçeli küçük bir evimiz olacaktı.. İçinde ' ßiz ' olduğumuz..

Konussana sevdiğim.. Ve söyle bana..

Kim ısıtacak seni soğuk ve yanlız gecelerde.. ?

ßir damlasına bile kıyamadığım gözyaslarını kim silecek.. ?

Kim güldürecek yüzünü.. Gülüşüne ömrünü ada*****..

Sen şimdi tüm sorulardan habersiz, yaşamaktasın kabuğunda..

ßen ise sana soramadığım sorular.. Ve kalbimde sevdanla gidiyorum uzaklara.. ßilmiyorum yolum nereye..

ßelki sonuma yolculuğum.. ßelki yeni umutlara.. Her zaman içimde hiç bitmeyecek sevdanla.. Hoşçakal Sevdiğim...[​IMG][​IMG][​IMG]

Hoşçakal Sevdiğim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hoşçakal

hoşçakal

Ben veda etmeyi hiç beceremem. Duygularımı da pek açığa vuramam zaten. Bu veda çok, çok zor geliyor bana.... Aslında hiç böyle son bir görüşmeye gerek yoktu. Ama insanın kanı durmuyor işte, ne varsa bu son anlarda?... Senden hatırlamanı bile istemiyorum, sadece temizliği ve saflığıyla yaşatalım bu aşkı. Kalbimizin kuytu bir köşesinde... Ne güzel başlamıştı... Geceler boyu uykusuz kaldık...
  2. HoŞÇakal......

HoŞÇakal......

Ben veda etmeyi pek beceremem. Duygularımı da pek açığa vuramam zaten, hele bu veda çok daha zor geliyor. Aslında hiç böyle bir son görüşmeye gerek yoktu. Ama insanın kanı durmuyor işte., ne varsa bu son anlarda.? Senden hatırlamanı bile istemiyorum., sadece temizliği ve saflığı yaşatalım bu aşkı kalbimizin bir kuytu köşesinde!...Ne güzel başlamıştı. İkimizde gençtik deli doluyduk,...
  3. Hoşçakal Sevdiğim

Hoşçakal Sevdiğim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...

Sayfayı Paylaş